DHL AIR VALUE – nowa usługa transportowa w portfolio DHL

C

23-07-2010

  {modal href="/images/stories/dhl4_big.jpg"} {/modal} Firma DHL Global Forwarding sukcesywnie poszerza portfolio swoich usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszukujących rozwiązań optymalizujących koszty frachtu, oferuje  firmom i przedsiębiorcom nowoczesny i elastyczny serwis konsolidacyjny pod nazwą  DHL AIR VALUE EKSPORT.   DHL Global Forwarding kieruje nowe rozwiązanie do firm eksportujących towary do Azji (Szanghaj, Delhi, Bombaj, Tel Aviv i Dubaj) i Ameryki Północnej (Chicago), oczekujących dla mniej pilnych przesyłek tańszej usługi transportowej. W jej ramach transport towarów realizowany jest więc po niższych kosztach, ale w nieco dłuższym od standardowego czasie tranzytu.   - W odpowiedzi na oczekiwanie firm, które w obecnych czasach szukają większych oszczędności stworzyliśmy produkt z zakresu frachtu lotniczego gwarantujący niezawodny, a jednocześnie ekonomiczny transport. W ramach usługi DHL AIR VALUE EKSPORT umiejętnie dobieramy połączenia pomiędzy głównymi węzłami tak, aby zapewnić jak największe oszczędności kosztowe - wyjaśnia Krzysztof Bielica, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Frachtu Lotniczego DHL Global Forwarding.   Fracht przesyłek rozpoczyna się od magazynu w Piasecznie, skąd towary wysyłane są w jeden określony dzień tygodnia, a kończy na lotnisku przeznaczenia w terminie 4-6 dni od wysyłki. Obecnie operator oferuje usługę do 5 portów azjatyckich (Szanghaj, Delhi, Bombaj, Tel Aviv i Dubaj) i Chicago, jednak liczba destynacji dla tego serwisu będzie sukcesywnie powiększana.   Korzystając z nowej usługi klient może w dowolnym czasie dostarczyć towar do magazynu konsolidacyjnego, gdzie będzie oczekiwał na wysyłkę. Należy podkreślić, że za magazynowanie towaru klient nie ponosi żadnych kosztów. Usługa DHL AIR VALUE EKSPORT to także brak jakichkolwiek ograniczeń wagowych i wymiarowych przesyłek - ich gabaryty i ciężar uzależnione są jedynie od typu samolotu, którym realizowany będzie fracht. Dodatkowym udogodnieniem dla klienta jest możliwość śledzenia statusu przesyłki, gwarantująca pełną transparentność frachtu w drodze do punktu docelowego.

 

{modal href=”/images/stories/dhl4_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Firma DHL Global Forwarding sukcesywnie poszerza portfolio swoich usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszukujących rozwiązań optymalizujących koszty frachtu, oferuje  firmom i przedsiębiorcom nowoczesny i elastyczny serwis konsolidacyjny pod nazwą  DHL AIR VALUE EKSPORT.

 

 

 

DHL Global Forwarding kieruje nowe rozwiązanie do firm eksportujących towary do Azji (Szanghaj, Delhi, Bombaj, Tel Aviv i Dubaj) i Ameryki Północnej (Chicago), oczekujących dla mniej pilnych przesyłek tańszej usługi transportowej. W jej ramach transport towarów realizowany jest więc po niższych kosztach, ale w nieco dłuższym od standardowego czasie tranzytu.

 

W odpowiedzi na oczekiwanie firm, które w obecnych czasach szukają większych oszczędności stworzyliśmy produkt z zakresu frachtu lotniczego gwarantujący niezawodny, a jednocześnie ekonomiczny transport. W ramach usługi DHL AIR VALUE EKSPORT umiejętnie dobieramy połączenia pomiędzy głównymi węzłami tak, aby zapewnić jak największe oszczędności kosztowe – wyjaśnia Krzysztof Bielica, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Frachtu Lotniczego DHL Global Forwarding.

 

Fracht przesyłek rozpoczyna się od magazynu w Piasecznie, skąd towary wysyłane są w jeden określony dzień tygodnia, a kończy na lotnisku przeznaczenia w terminie 4-6 dni od wysyłki. Obecnie operator oferuje usługę do 5 portów azjatyckich (Szanghaj, Delhi, Bombaj, Tel Aviv i Dubaj) i Chicago, jednak liczba destynacji dla tego serwisu będzie sukcesywnie powiększana.

 

Korzystając z nowej usługi klient może w dowolnym czasie dostarczyć towar do magazynu konsolidacyjnego, gdzie będzie oczekiwał na wysyłkę. Należy podkreślić, że za magazynowanie towaru klient nie ponosi żadnych kosztów. Usługa DHL AIR VALUE EKSPORT to także brak jakichkolwiek ograniczeń wagowych i wymiarowych przesyłek – ich gabaryty i ciężar uzależnione są jedynie od typu samolotu, którym realizowany będzie fracht. Dodatkowym udogodnieniem dla klienta jest możliwość śledzenia statusu przesyłki, gwarantująca pełną transparentność frachtu w drodze do punktu docelowego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C