DHL Express jednym z najlepszych miejsc pracy na świecie

C

16-10-2020

DHL Express został uznany za drugie najlepsze miejsce pracy na całym świecie.

DHL Express został uznany za drugie najlepsze miejsce pracy na całym świecie. W rankingu pracodawców Great Place to Work i Fortune doceniono rozległe inwestycje i realizację inicjatyw mających na celu stworzenie pozytywnej, motywującej, opartej na docenianiu atmosfery pracy na terenie ponad 220 krajów i terytoriów.

 

 

Każdego roku Great Place to Work, globalna firma zajmująca się analizą oraz doradztwem personalnym, ocenia doświadczenie zawodowe pracowników w ramach własnego programu certyfikacji. W 2020 roku w badaniu udział wzięło ponad 10 000 organizacji, reprezentujących głosy 10,2 miliona pracowników w 92 krajach.

Rocznie DHL Express przeznacza dwucyfrową kwotę liczoną w milionach euro na rozwój pracowników na całym świecie. Firma prowadzi różne inicjatywy z zakresu HR, które mają na celu nieustanne wspieranie osób zatrudnionych i zapewnianie im komfortowego oraz bezpiecznego miejsca pracy. Przykładami są: DHL4her – program poświęcony wspieraniu i rozwojowi kobiet, DHL’s Got Heart – inicjatywa, w ramach której firma wspiera pasje poza pracą czy CIS (Certified International Specialist) – program, w ramach którego pracownicy nabywają przeróżne umiejętności, wspierające ich w codziennym dostarczaniu klientom usług najwyższej jakości. Jako wyraz uznania i podziękowania za niezwykłe wysiłki pracowników w trakcie kryzysu związanego z pandemią Covid-19, firma wypłaciła każdemu zatrudnionemu na całym świecie w DHL bonus w wysokości 300 euro.

DHL Express zajął drugie miejsce na liście najlepszych miejsc pracy na świecie w 2020 roku, awansując z czwartej pozycji w 2019 roku. DHL Express znalazł się na 42 krajowych listach najlepszych miejsc pracy, a w kolejnych 17 krajach uzyskał status certyfikowanego miejsca pracy.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C