DHL Global Forwarding Lotniczym Spedytorem Roku 2013

C

14-06-2013

  Podczas tegorocznych World Air Cargo Awards zwycięstwo w kategorii Air Airfreicht Forwarder of the Year 2013 osiagnął DHL GF. Nagrodę przyznano za globalny zasięg sieci, obsługę klienta i wydajność a także za zaangażowanie w rozwój nowych technologii.     5 czerwca  w hotelu The Westin Grand w Monachium odbyło się najważniejsze międzynarodowe wydażenie w branży lotniczych przewozów towarowych. World Air Cargo Awards są nadawane raz do roku w 10 kategoriach m.in. Lotniczy Spedytor Roku, Najlepsza Międzynarodowa Firma Kurierska, czy Najlepsze Lotnisko. Liderem branży został DHL Global Forwarding zdobywając tym samym tytuł Lotniczego Spedytora Roku 2013. "Prezentacja nagród World Air Cargo Awards to prawdziwe święto naszej branży, jest to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z całego świata, ale też celebracja międzynarodowych osiągnięć przewozów cargo. Zwycięstwo DHL Global Forwarding jest wyjątkowym wyróżnieniem i uhonorowaniem rzetelnego podejścia do prowadzonego przez nas biznesu. Otrzymanie tej prestiżowej nagrody, to docenienie naszych wysiłków przez międzynarodowe środowisko, niesie za sobą splendor i daje poczucie satysfakcji z bycia częścią profesjonalnego zespołu DGF oraz motywację do dalszej pracy." - mówi Krzysztof Bielica, Dyrektor Zarządzający w DHL Global Forwarding.  

 

dhl_logoPodczas tegorocznych World Air Cargo Awards zwycięstwo w kategorii Air Airfreicht Forwarder of the Year 2013 osiagnął DHL GF. Nagrodę przyznano za globalny zasięg sieci, obsługę klienta i wydajność a także za zaangażowanie w rozwój nowych technologii.

 

 


5 czerwca  w hotelu The Westin Grand w Monachium odbyło się najważniejsze międzynarodowe wydażenie w branży lotniczych przewozów towarowych. World Air Cargo Awards są nadawane raz do roku w 10 kategoriach m.in. Lotniczy Spedytor Roku, Najlepsza Międzynarodowa Firma Kurierska, czy Najlepsze Lotnisko. Liderem branży został DHL Global Forwarding zdobywając tym samym tytuł Lotniczego Spedytora Roku 2013.


“Prezentacja nagród World Air Cargo Awards to prawdziwe święto naszej branży, jest to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z całego świata, ale też celebracja międzynarodowych osiągnięć przewozów cargo. Zwycięstwo DHL Global Forwarding jest wyjątkowym wyróżnieniem i uhonorowaniem rzetelnego podejścia do prowadzonego przez nas biznesu. Otrzymanie tej prestiżowej nagrody, to docenienie naszych wysiłków przez międzynarodowe środowisko, niesie za sobą splendor i daje poczucie satysfakcji z bycia częścią profesjonalnego zespołu DGF oraz motywację do dalszej pracy.” – mówi Krzysztof Bielica, Dyrektor Zarządzający w DHL Global Forwarding.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C