DHL oficjalnym partnerem logistycznym Volvo Ocean Race 2011-12

C

02-12-2010

  {modal href="/images/stories/general_commitment1_big.jpg"}{/modal}DHL dostarczy globalne rozwiązania logistyczne dla jednej z najbardziej wymagających imprez sportowych. Firma DHL została oficjalnym partnerem logistycznym jednej z najbardziej prestiżowych imprez żeglarskich na świecie,  Volvo Ocean Race 2011-12. Jako wyłączny partner w zakresie przewozów  lokalnych i międzynarodowych, DHL zapewni kompletne usługi logistyczne obejmujące fracht lotniczy, morski i drogowy potrzebnego sprzętu.   - Volvo Ocean Race jest przedsięwzięciem globalnym, dlatego cieszymy się z możliwości wspierania naszym doświadczeniem i know-how w zakresie transportu i logistyki jednej z najbardziej wymagających międzynarodowych imprez sportowych.  Po raz kolejny udowodnimy, że potrafimy zrealizować kompleksowy globalny projekt ściśle według harmonogramu i w trudnych warunkach - powiedział Thomas George, Prezes DHL Freight. - Żegluga na pełnym morzu wymaga umiejętności i cech takich, jak praca zespołowa, pasja, szybkość, wykorzystanie najnowszych technologii i duch walki. Takimi samymi wartościami kierujemy się w DHL - dodał Thomas George.   DHL przygotuje szczegółowy plan obsługi logistycznej zbliżającego się wydarzenia. Zgodnie z jego założeniami, firma zapewni organizatorom imprezy i zawodnikom pełen zakres usług spedycyjnych i logistycznych. Usługi obejmą fracht sprzętu w opcji ?z portu do portu? drogą lotniczą, morską i lądową. Jako oficjalny partner logistyczny Volvo Ocean Race, DHL odpowiadać będzie za kompleksowe zarządzanie procesem logistycznym począwszy od odbioru sprzętu i ekwipunku poszczególnych ekip z różnych lokalizacji aż po terminową dostawę kontenerów do wyznaczonych punktów docelowych. Oprócz przewozów lotniczych, morskich i drogowych DHL zagwarantuje także możliwość stałego monitorowania statusu przesyłek oraz usługi związane z odprawą celną i magazynowaniem ładunków. DHL będzie również odpowiedzialny za przesyłki ekspresowe w ramach imprezy.   - Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że firma DHL została naszym oficjalnym partnerem logistycznym - powiedział Knut Frostad, szef regat Volvo Ocean Race. - Wyścig potrzebuje solidnego partnera, dlatego cieszymy się ze współpracy z DHL przy realizacji tak dużego wyzwania i to zarówno w skali sportowej, jak i logistycznej, jakim będzie Volvo Ocean Race. Regaty rozpoczną się w hiszpańskim porcie Alicante jesienią 2011 roku, a zakończą latem roku 2012 w irlandzkim Galway. W ciągu dziewięciu miesięcy rywalizacji załogi przepłyną ponad 39 000 mil morskich po najtrudniejszych akwenach świata, m.in. w okolicach Cape Town, Abu Dhabi, Sanya (Chiny), Auckland, wokół Przylądka Horn do Itajai (Brazylia), Miami, Lizbony i Lorient (Francja). Pierwsze takie regaty odbyły się w latach 1973-74. Przyszłoroczny wyścig będzie jedenastą edycją tej imprezy.

 

{modal href=”/images/stories/general_commitment1_big.jpg”}general_commitment1{/modal}DHL dostarczy globalne rozwiązania logistyczne dla jednej z najbardziej wymagających imprez sportowych.


PROMOCJA

PROMOCJA

Firma DHL została oficjalnym partnerem logistycznym jednej z najbardziej prestiżowych imprez żeglarskich na świecie,  Volvo Ocean Race 2011-12. Jako wyłączny partner w zakresie przewozów  lokalnych i międzynarodowych, DHL zapewni kompletne usługi logistyczne obejmujące fracht lotniczy, morski i drogowy potrzebnego sprzętu.


 

Volvo Ocean Race jest przedsięwzięciem globalnym, dlatego cieszymy się z możliwości wspierania naszym doświadczeniem i know-how w zakresie transportu i logistyki jednej z najbardziej wymagających międzynarodowych imprez sportowych.  Po raz kolejny udowodnimy, że potrafimy zrealizować kompleksowy globalny projekt ściśle według harmonogramu i w trudnych warunkach – powiedział Thomas George, Prezes DHL Freight. – Żegluga na pełnym morzu wymaga umiejętności i cech takich, jak praca zespołowa, pasja, szybkość, wykorzystanie najnowszych technologii i duch walki. Takimi samymi wartościami kierujemy się w DHL – dodał Thomas George.

 

DHL przygotuje szczegółowy plan obsługi logistycznej zbliżającego się wydarzenia. Zgodnie z jego założeniami, firma zapewni organizatorom imprezy i zawodnikom pełen zakres usług spedycyjnych i logistycznych. Usługi obejmą fracht sprzętu w opcji ?z portu do portu? drogą lotniczą, morską i lądową. Jako oficjalny partner logistyczny Volvo Ocean Race, DHL odpowiadać będzie za kompleksowe zarządzanie procesem logistycznym począwszy od odbioru sprzętu i ekwipunku poszczególnych ekip z różnych lokalizacji aż po terminową dostawę kontenerów do wyznaczonych punktów docelowych. Oprócz przewozów lotniczych, morskich i drogowych DHL zagwarantuje także możliwość stałego monitorowania statusu przesyłek oraz usługi związane z odprawą celną i magazynowaniem ładunków. DHL będzie również odpowiedzialny za przesyłki ekspresowe w ramach imprezy.

 

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że firma DHL została naszym oficjalnym partnerem logistycznym – powiedział Knut Frostad, szef regat Volvo Ocean Race. – Wyścig potrzebuje solidnego partnera, dlatego cieszymy się ze współpracy z DHL przy realizacji tak dużego wyzwania i to zarówno w skali sportowej, jak i logistycznej, jakim będzie Volvo Ocean Race.


Regaty rozpoczną się w hiszpańskim porcie Alicante jesienią 2011 roku, a zakończą latem roku 2012 w irlandzkim Galway. W ciągu dziewięciu miesięcy rywalizacji załogi przepłyną ponad 39 000 mil morskich po najtrudniejszych akwenach świata, m.in. w okolicach Cape Town, Abu Dhabi, Sanya (Chiny), Auckland, wokół Przylądka Horn do Itajai (Brazylia), Miami, Lizbony i Lorient (Francja). Pierwsze takie regaty odbyły się w latach 1973-74. Przyszłoroczny wyścig będzie jedenastą edycją tej imprezy.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C