DHL partnerem logistycznym WorldSkills 2013

C

02-04-2013

  Firma DHL jest oficjalnym partnerem logistycznym zawodów WorldSkills Leipzig 2013. W ciągu sześciu dni imprezy DHL Trade Fairs & Events zapewni transport maszyn i materiałów z 51 państw i regionów na tereny wystawowe w Lipsku, gdzie najlepsi młodzi zawodnicy z całego świata walczą o medale w 46 oficjalnych dyscyplinach.     - WorldSkills Leipzig 2013 to fantastyczne wydarzenie, w trakcie którego młodzi ludzie z całego świata mogą zaprezentować swoje umiejętności i zdolności. Konieczne jest dostarczenie kilkuset ton ładunku - transportem morskim, drogowym, kolejowym i lotniczym - dla ponad 1 000 uczestników - powiedział Vincenzo Scrudato, dyrektor DHL Trade Fairs & Events. Aby pomóc w zapewnieniu bezproblemowej organizacji Mistrzostw, DHL rozpoczął już transport próbek materiałów dla uczestników. Firma jest odpowiedzialna za spełnienie wymogów logistycznych, w tym dostawę towarów na warsztaty organizowane w ramach zawodów. Od maja zacznie też działać Centrum Logistyczne do obsługi wydarzenia stworzone przez DHL. Powierzchnia ok. 4.000 mkw, będzie przeznaczona do przechowywania nadsyłanych materiałów i zapewniania terminowych dostaw na pokazy umiejętności zawodowych. Organizatorzy zawodów WorldSkills 2013, które odbędą się w dniach od 2-7 lipca 2013 roku w Lipsku, spodziewają się ponad 200 000 gości z Niemiec i z zagranicy.  

 

dhlworldFirma DHL jest oficjalnym partnerem logistycznym zawodów WorldSkills Leipzig 2013. W ciągu sześciu dni imprezy DHL Trade Fairs & Events zapewni transport maszyn i materiałów z 51 państw i regionów na tereny wystawowe w Lipsku, gdzie najlepsi młodzi zawodnicy z całego świata walczą o medale w 46 oficjalnych dyscyplinach.

 

 


– WorldSkills Leipzig 2013 to fantastyczne wydarzenie, w trakcie którego młodzi ludzie z całego świata mogą zaprezentować swoje umiejętności i zdolności. Konieczne jest dostarczenie kilkuset ton ładunku – transportem morskim, drogowym, kolejowym i lotniczym – dla ponad 1 000 uczestników – powiedział Vincenzo Scrudato, dyrektor DHL Trade Fairs & Events.


Aby pomóc w zapewnieniu bezproblemowej organizacji Mistrzostw, DHL rozpoczął już transport próbek materiałów dla uczestników. Firma jest odpowiedzialna za spełnienie wymogów logistycznych, w tym dostawę towarów na warsztaty organizowane w ramach zawodów.


Od maja zacznie też działać Centrum Logistyczne do obsługi wydarzenia stworzone przez DHL. Powierzchnia ok. 4.000 mkw, będzie przeznaczona do przechowywania nadsyłanych materiałów i zapewniania terminowych dostaw na pokazy umiejętności zawodowych.


Organizatorzy zawodów WorldSkills 2013, które odbędą się w dniach od 2-7 lipca 2013 roku w Lipsku, spodziewają się ponad 200 000 gości z Niemiec i z zagranicy.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C