Direct Box z Ningbo – najnowsza usługa transportowa DHL

C

07-06-2010

  Firma DHL Global Forwarding wprowadziła do swojego portfolio nową usługę transportową, uruchamiając w ramach frachtu LCL bezpośredni serwis łączący port Ningbo w Chinach z Polską. Nowa usługa typu Direct Box skierowana jest do importerów działających na kierunku Chiny-Polska, którzy mają trudności z wypełnieniem towarem całego kontenera i przez to zmuszeni są czekać na jego zapełnienie towarem innych firm.   Korzystając z Direct Box mają pewność wysyłki swojego towaru według ustalonego tygodniowego harmonogramu wysyłek niezależnie od tego, czy kontenery zostały w całości zapełnione, czy też nie. - Duża i stale rosnąca rola krajów azjatyckich, w tym Chin w handlu międzynarodowym ma obecnie decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji dotyczących poszerzenia portfolio usług o nowe rozwiązania łączące rynek polski z azjatyckim. Z tego względu sukcesywnie wzbogacamy ofertę DHL Global Forwarding o nowe usługi transportowe, których zadaniem jest skuteczne wspieranie polskich przedsiębiorców importujących towary z Azji. O słuszności tego rodzaju postępowania utwierdzają nas rosnące statystyki wolumenu przesyłek na tym kierunku - wyjaśnia Piotr Iwaniuk, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.   Usługa Direct Box z Ningbo do Polski gwarantuje klientom szereg korzyści. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie większa niezawodność frachtu, ponieważ statek wypływa z kontenerami co tydzień, niezależnie od ich zapełnienia. Dzięki bezpośredniemu połączeniu pomiędzy portem w Chinach i Polską skróceniu ulega także czas dostawy towaru. Nie bez znaczenia jest również fakt, że towar załadowany w Ningbo dociera do magazynu przesyłek LCL w tym samym, raz zaplombowanym kontenerze, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłek. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość śledzenia przesyłki, gwarantująca pełną transparentność frachtu w drodze do punktu docelowego.   Wprowadzając usługę Direct Box z Ningbo do Polski DHL Global Forwarding oferuje klientom specjalne warunki współpracy. W okresie trwania promocji usługi, czyli między 1 czerwca a 31 sierpnia br. klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usługi LCL Ningbo-Łódź zapłacą za fracht morski nawet do 20% mniej. Dodatkowo, pierwszych 10 klientów firma nagrodzi eleganckimi upominkami.   Szczegółowe informacje na temat promocji: http://www.dhlgf.pl/index.php?str=promocje  

 

Firma DHL Global Forwarding wprowadziła do swojego portfolio nową usługę transportową, uruchamiając w ramach frachtu LCL bezpośredni serwis łączący port Ningbo w Chinach z Polską. Nowa usługa typu Direct Box skierowana jest do importerów działających na kierunku Chiny-Polska, którzy mają trudności z wypełnieniem towarem całego kontenera i przez to zmuszeni są czekać na jego zapełnienie towarem innych firm.

 

Korzystając z Direct Box mają pewność wysyłki swojego towaru według ustalonego tygodniowego harmonogramu wysyłek niezależnie od tego, czy kontenery zostały w całości zapełnione, czy też nie. Duża i stale rosnąca rola krajów azjatyckich, w tym Chin w handlu międzynarodowym ma obecnie decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji dotyczących poszerzenia portfolio usług o nowe rozwiązania łączące rynek polski z azjatyckim. Z tego względu sukcesywnie wzbogacamy ofertę DHL Global Forwarding o nowe usługi transportowe, których zadaniem jest skuteczne wspieranie polskich przedsiębiorców importujących towary z Azji. O słuszności tego rodzaju postępowania utwierdzają nas rosnące statystyki wolumenu przesyłek na tym kierunku – wyjaśnia Piotr Iwaniuk, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.

 

Usługa Direct Box z Ningbo do Polski gwarantuje klientom szereg korzyści. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie większa niezawodność frachtu, ponieważ statek wypływa z kontenerami co tydzień, niezależnie od ich zapełnienia. Dzięki bezpośredniemu połączeniu pomiędzy portem w Chinach i Polską skróceniu ulega także czas dostawy towaru. Nie bez znaczenia jest również fakt, że towar załadowany w Ningbo dociera do magazynu przesyłek LCL w tym samym, raz zaplombowanym kontenerze, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłek. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość śledzenia przesyłki, gwarantująca pełną transparentność frachtu w drodze do punktu docelowego.

 

Wprowadzając usługę Direct Box z Ningbo do Polski DHL Global Forwarding oferuje klientom specjalne warunki współpracy. W okresie trwania promocji usługi, czyli między 1 czerwca a 31 sierpnia br. klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usługi LCL Ningbo-Łódź zapłacą za fracht morski nawet do 20% mniej. Dodatkowo, pierwszych 10 klientów firma nagrodzi eleganckimi upominkami.

 

Szczegółowe informacje na temat promocji: http://www.dhlgf.pl/index.php?str=promocje

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C