DKV i Gazprom jednoczą siły

C

02-12-2016

Sieć DKV zostaje rozszerzona o 1169 stacji paliw Gazprom Nieft w Rosji. Na klientów czeka wysokiej jakości i odporny na niskie temperatury olej napędowy w atrakcyjnych cenach.   Gazpromneft-Corporate Sales, operator kart paliwowych i wydobywca ropy naftowej w Rosji, oraz DKV EURO SERVICE, europejski operator kart paliwowo-usługowych jednoczą siły i nawiązują współpracę.   Od teraz DKV CARD jest honorowana dodatkowo na 1169 stacjach paliwowych Gazprom Nieft w Rosji.   „Firma posiada aktualnie największe portfolio klientów, korzystających z kart paliwowych na federalnej sieci dróg w Rosji. Biorąc pod uwagę 135 000 klientów i 2,5 miliona DKV CARD i urządzeń pokładowych DKV w obiegu, współpraca z DKV EURO SERVICE oferuje duży potencjał rynkowy” – mówi Dmitry Guzeev, dyrektor generalny w Gazpromneft-Corporate Sales.   W zamian klienci DKV zyskują dostęp do wysokiej jakości oleju napędowego w atrakcyjnej cenie. „Rosja jest ważnym krajem docelowym i tranzytowymi dla naszych klientów” – podkreśla Michał Bałakier, dyrektor generalny w DKV EURO SERVICE Polska. „Cieszymy się, że w tak dobrej cenie możemy oferować naszym klientom paliwo koncernu Gazprom Nieft. Jest ono dodatkowo przystosowane do eksploatacji zimą. Firma ma doskonałą opinię, stąd bardzo nas cieszy możliwość współpracy z tak rzetelnym partnerem”.  

 GOL3178Sieć DKV zostaje rozszerzona o 1169 stacji paliw Gazprom Nieft w Rosji. Na klientów czeka wysokiej jakości i odporny na niskie temperatury olej napędowy w atrakcyjnych cenach.

 

Gazpromneft-Corporate Sales, operator kart paliwowych i wydobywca ropy naftowej w Rosji, oraz DKV EURO SERVICE, europejski operator kart paliwowo-usługowych jednoczą siły i nawiązują współpracę.

 

Od teraz DKV CARD jest honorowana dodatkowo na 1169 stacjach paliwowych Gazprom Nieft w Rosji.

 

„Firma posiada aktualnie największe portfolio klientów, korzystających z kart paliwowych na federalnej sieci dróg w Rosji. Biorąc pod uwagę 135 000 klientów i 2,5 miliona DKV CARD i urządzeń pokładowych DKV w obiegu, współpraca z DKV EURO SERVICE oferuje duży potencjał rynkowy” – mówi Dmitry Guzeev, dyrektor generalny w Gazpromneft-Corporate Sales.

 

W zamian klienci DKV zyskują dostęp do wysokiej jakości oleju napędowego w atrakcyjnej cenie. „Rosja jest ważnym krajem docelowym i tranzytowymi dla naszych klientów” – podkreśla Michał Bałakier, dyrektor generalny w DKV EURO SERVICE Polska. „Cieszymy się, że w tak dobrej cenie możemy oferować naszym klientom paliwo koncernu Gazprom Nieft. Jest ono dodatkowo przystosowane do eksploatacji zimą. Firma ma doskonałą opinię, stąd bardzo nas cieszy możliwość współpracy z tak rzetelnym partnerem”.

 

 GOL3324

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C