DKV Mobility współpracuje z MAHLE chargeBIG

C

03-10-2022

DKV Mobility rozszerza sieć ładowania o 31 publicznych punktów na wielopoziomowym parkingu P2 na lotnisku w Stuttgarcie, obsługiwanych przez MAHLE chargeBIG.

MAHLE chargeBIG to lokalne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w zarządzaniu infrastrukturą ładowania samochodów energią elektryczną. Firma podpisała ostatnio umowę o współpracy z GreenFlux, spółką zależną DKV Mobility, która zarządza całą ofertą usług ładowania tego operatora. Punkty ładowania są dostępne poprzez aplikację DKV Mobility za pośrednictwem płatności DKV App&Go.

– Niezmiernie cieszy nas partnerstwo z MAHLE chargeBIG – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla aut w DKV Mobility. – Teraz nasi klienci mogą nie tylko zaparkować swój pojazd elektryczny w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, ale także podłączyć go od razu do ładownia. Zapewniamy przy tym wygodne i przejrzyste rozliczanie opłat za korzystanie z prądu i parkowanie.

Sebastian Ewert, założyciel i dyrektor generalny MAHLE chargeBIG dodaje:

– Udostępnienie punktów ładowania na lotnisku w Stuttgarcie klientom DKV Mobility pomoże nam dotrzeć z informacją o naszych usługach do szerokiej społeczności osób korzystających z lotniska.

Zauważa, że aplikacja mobilna jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym sposobem popularyzacji stacji ładowania.

Obecnie sieć ładowania DKV Mobility obejmuje około 310 000 punktów w całej Europie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C