DLD DZ będzie współpracować z tachografami Stoneridge

C

28-05-2013

   Już w czerwcu system do zdalnego pobierania danych z tachografów DLD (Dalekiego Zasięgu) będzie współpracować z tachografami cyfrowymi firmy Stoneridge. Rozwinięcie DLDDZ o tę funkcjonalność pozwoli realnie wpłynąć na ograniczenie kosztów związanych z wymianą tachografów. Według wstępnych informacji tachografy Stoneridge, które będą współpracowały z DLD DZ to wersje od 7.1 do 7.4. Jest to pierwsza ze zmian, jakie w tym roku czekają system DLD DZ. Kolejne to m.in. działanie DLD DZ w pojazdach bez tachografu, gdzie będzie stanowić hardware dla zarządzania flotą pojazdów.  

  

readytodriveJuż w czerwcu system do zdalnego pobierania danych z tachografów DLD (Dalekiego Zasięgu) będzie współpracować z tachografami cyfrowymi firmy Stoneridge.Rozwinięcie DLDDZ o tę funkcjonalność pozwoli realnie wpłynąć na ograniczenie kosztów związanych z wymianą tachografów. Według wstępnych informacji tachografy Stoneridge, które będą współpracowały z DLD DZ to wersje od 7.1 do 7.4.


Jest to pierwsza ze zmian, jakie w tym roku czekają system DLD DZ. Kolejne to m.in. działanie DLD DZ w pojazdach bez tachografu, gdzie będzie stanowić hardware dla zarządzania flotą pojazdów.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C