Dodatkowa powierzchnia dla ACTION w Tulipan Park Warszawa

C

21-01-2014

ACTION S.A. przedłużył umowę najmu i powiększył powierzchnię magazynową na terenie Tulipan Park Warszawa, jednej z trzech inwestycji SEGRO w rejonie Warszawy.Na mocy podpisanej umowy firma wykorzystuje obecnie ok. 12 000 m? powierzchni obiektu, wspierającego dystrybucję towarów ACTION na rynek krajowy oraz zagraniczny.       Kontrakt jest kontynuacją dotychczasowej, trzy letniej, współpracy między SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą powierzchni magazynowych oraz firmą ACTION S.A. jednym z kluczowych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce, rozwijającym się również poza granicami kraju. Grupa ACTION S.A. jest także producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające), Pentagram (tablety, smartphony) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).   Dodatkowe 3 900 m? powierzchni magazynowej w Tulipan Park Warszawa posłuży jako przestrzeń do magazynowania towarów i będzie ważnym ogniwem w łańcuchu logistycznym dostaw, kierowanych na rynek krajowy oraz zagraniczny. ACTION aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach proekologicznych. Firma bezpłatnie dostarcza do swoich klientów pojemniki potrzebne do zbiórki zużytych tuszów i tonerów,  w celu ich ponownego użycia lub utylizacji. Specjalna strefa Active ECO w nowym obiekcie na terenie Tulipan Park Warszawa, posłuży jako magazyn do składowania wykorzystanych materiałów eksploatacyjnych.   ?Na decyzję o pozostaniu w Tulipan Park Warszawa miało wpływ wiele czynników. Nowy obiekt ma duże znaczenie dla spółki, ponieważ będą w nim składowane towary wielkogabarytowe, w tym duży sprzęt AGD  i RTV, co pozwoli na dalszy rozwój naszej oferty dystrybucyjnej, której portfolio stanowi obecnie ponad 17 tysięcy indeksów towarowych. Istotna była także lokalizacja kompleksu Tulipan Park Warszawa, który mieści się w pobliżu siedziby ACTION, w obrębie najważniejszych tras transportowych oraz aglomeracji Warszawskiej.? ? komentuje Piotr Świętochowski Pełnomocnik Zarządu ds. Logistyki   ?Cieszymy się z kontynuacji współpracy z firmą ACTION w ramach obiektu Tulipan Park Warszawa. Okolice Warszawy to obszar o największej koncentracji magazynów nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Popularność tego regionu Polski wynika z atrakcyjności samej stolicy ? największego ośrodka miejskiego w kraju, a także z rozwijającej się w jej obrębie infrastruktury transportowej. Wierzymy, że korzystne usytuowanie geograficzne obiektu Tulipan Park Warszawa na mapie logistycznej Europy, umożliwi firmie ACTION dalszy rozwój i pozytywnie wpłynie na proces dystrybucji oferowanych towarów.?  ? dodaje Paweł Sapek Dyrektor SEGRO ds. Rozwoju na Europę Centralną.

tulipan-parkACTION S.A. przedłużył umowę najmu i powiększył powierzchnię magazynową na terenie Tulipan Park Warszawa, jednej z trzech inwestycji SEGRO w rejonie Warszawy.Na mocy podpisanej umowy firma wykorzystuje obecnie ok. 12 000 m? powierzchni obiektu, wspierającego dystrybucję towarów ACTION na rynek krajowy oraz zagraniczny.

 

 

 

Kontrakt jest kontynuacją dotychczasowej, trzy letniej, współpracy między SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą powierzchni magazynowych oraz firmą ACTION S.A. jednym z kluczowych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce, rozwijającym się również poza granicami kraju. Grupa ACTION S.A. jest także producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające), Pentagram (tablety, smartphony) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

 

Dodatkowe 3 900 m? powierzchni magazynowej w Tulipan Park Warszawa posłuży jako przestrzeń do magazynowania towarów i będzie ważnym ogniwem w łańcuchu logistycznym dostaw, kierowanych na rynek krajowy oraz zagraniczny. ACTION aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach proekologicznych. Firma bezpłatnie dostarcza do swoich klientów pojemniki potrzebne do zbiórki zużytych tuszów i tonerów,  w celu ich ponownego użycia lub utylizacji. Specjalna strefa Active ECO w nowym obiekcie na terenie Tulipan Park Warszawa, posłuży jako magazyn do składowania wykorzystanych materiałów eksploatacyjnych.

 

?Na decyzję o pozostaniu w Tulipan Park Warszawa miało wpływ wiele czynników. Nowy obiekt ma duże znaczenie dla spółki, ponieważ będą w nim składowane towary wielkogabarytowe, w tym duży sprzęt AGD  i RTV, co pozwoli na dalszy rozwój naszej oferty dystrybucyjnej, której portfolio stanowi obecnie ponad
17 tysięcy indeksów towarowych. Istotna była także lokalizacja kompleksu Tulipan Park Warszawa, który mieści się w pobliżu siedziby ACTION, w obrębie najważniejszych tras transportowych oraz aglomeracji Warszawskiej.? ? komentuje Piotr Świętochowski Pełnomocnik Zarządu ds. Logistyki

 

?Cieszymy się z kontynuacji współpracy z firmą ACTION w ramach obiektu Tulipan Park Warszawa. Okolice Warszawy to obszar o największej koncentracji magazynów nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Popularność tego regionu Polski wynika z atrakcyjności samej stolicy ? największego ośrodka miejskiego w kraju, a także z rozwijającej się w jej obrębie infrastruktury transportowej. Wierzymy, że korzystne usytuowanie geograficzne obiektu Tulipan Park Warszawa na mapie logistycznej Europy, umożliwi firmie ACTION dalszy rozwój i pozytywnie wpłynie na proces dystrybucji oferowanych towarów.?  ? dodaje Paweł Sapek Dyrektor SEGRO ds. Rozwoju na Europę Centralną.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C