DPD Polska modernizuje sieć oddziałów

C

06-04-2010

DPD Polska modernizuje sieć i powiększa oddziały. Obecna sytuacja rynkowa nie miała wpływu na plany inwestycyjne firmy, a zakładały one kontynuację już podjętych działań w zakresie szeroko zakrojonych inwestycji. I tak na początku marca zakończona została kolejna - oddział w Toruniu został przeniesiony do nowej siedziby.   Od 1-go marca toruński oddział DPD Polska zajmuje 1359 m kw. powierzchni biurowej i magazynowej (258 m2 biuro, 1101 m2 magazyn), 33 bramy kurierskie oraz 3 doki przeładunkowe. Wartość inwestycji w okresie najmu przekroczy kwotę 2 mln złotych. W nowej toruńskiej siedzibie klientów firmy obsługuje codziennie niemal 50 osób, w tym ponad 30 kurierów.    - Dzięki większej powierzchni magazynu i bardziej nowoczesnemu wyposażeniu procesy operacyjne  przebiegają szybciej i sprawniej. Rozbudowa poprawiła warunki pracy w oddziale , a nowoczesny system telewizji przemysłowej zwiększył bezpieczeństwo pracowników i przesyłek. Ta długo  oczekiwana zmiana polepszyła  warunki pracy w oddziale i niewątpliwie przełoży się na komfort i efektywność naszej pracy, a tym samym na zadowolenie naszych klientów - komentuje Krzysztof Rawski, Kierownik Oddziału w Toruniu.  


DPD Polska modernizuje sieć i powiększa oddziały. Obecna sytuacja rynkowa nie miała wpływu na plany inwestycyjne firmy, a zakładały one kontynuację już podjętych działań w zakresie szeroko zakrojonych inwestycji. I tak na początku marca zakończona została kolejna – oddział w Toruniu został przeniesiony do nowej siedziby.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Od 1-go marca toruński oddział DPD Polska zajmuje 1359 m kw. powierzchni biurowej i magazynowej (258 m2 biuro, 1101 m2 magazyn), 33 bramy kurierskie oraz 3 doki przeładunkowe. Wartość inwestycji w okresie najmu przekroczy kwotę 2 mln złotych. W nowej toruńskiej siedzibie klientów firmy obsługuje codziennie niemal 50 osób, w tym ponad 30 kurierów. 

 

– Dzięki większej powierzchni magazynu i bardziej nowoczesnemu wyposażeniu procesy operacyjne  przebiegają szybciej i sprawniej. Rozbudowa poprawiła warunki pracy w oddziale , a nowoczesny system telewizji przemysłowej zwiększył bezpieczeństwo pracowników i przesyłek. Ta długo  oczekiwana zmiana polepszyła  warunki pracy w oddziale i niewątpliwie przełoży się na komfort i efektywność naszej pracy, a tym samym na zadowolenie naszych klientów – komentuje Krzysztof Rawski, Kierownik Oddziału w Toruniu.

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C