Drobnica z Dalekiego Wschodu bezpośrednio do Polski

C

15-09-2010

  {modal href="/images/stories/dsv_big.jpg"} {/modal} DSV Air&Sea uruchomiło bezpośredni cotygodniowy serwis drobnicowy z Chin i Tajwanu do Gdańska. Przewozy drobnicowe (LCL, Less-tha--Container Load) opierają się na zasadzie konsolidacji: transportowane w tym samym kierunku partie towaru, które nie zajmują całego kontenera, łączone są w przesyłki zbiorcze. To przede wszystkim szansa dla niewielkich firm, których obroty towarowe są zbyt małe, by uzasadnić regularne przewozy całokontenerowe (FCL).     Dzięki przesyłkom drobnicowym nie muszą oczekiwać, aż ich towary wypełnią kontener, co pozwala wydatnie skrócić czas dostawy.   Głównie z myślą o takich średniej wielkości importerach DSV Air&Sea uruchomiło w lipcu 2010 r. cotygodniowe przewozy drobnicowe z portów w Szanghaju, Hong Kongu i Kaohsiung (Tajwan). Są to połączenia bezpośrednio do Gdańska, bez zawijania do portów Zachodniej Europy. Pozwala to skrócić czas tranzytu oraz zniwelować ryzyko uszkodzenia towarów podczas przeładunków. Globalne DSV Air&Sea posiada na Dalekim Wschodzie własne biura, dzięki czemu może zachować pełną kontrolę nad powierzonymi ładunkami i realizować przewozy na podstawie swoich konosamentów. W ramach usługi operator oferuje również odprawę ostateczną i fiskalną w Gdańsku oraz paletyzowanie przewożonych ładunków. Możliwe jest także wykupienie - również online - dodatkowego ubezpieczenia cargo.   - Bezpośrednierwis LCL to dla importerów spora oszczędność czasu i pieniędzy - podkreśla Arkadiusz Mirek, dyrektor zarządzający DSV Air&Sea. - Co więcej, jesteśmy częścią Grupy DSV, dlatego poprzez nasze siostrzane spółki możemy naszą usługę uzupełnić o składowanie w nowoczesnym magazynie lub dostawę transportem drogowym do każdego miejsca w Unii Europejskiej.  

 

{modal href=”/images/stories/dsv_big.jpg”}

{/modal}

DSV Air&Sea uruchomiło bezpośredni cotygodniowy serwis drobnicowy z Chin i Tajwanu do Gdańska.


Przewozy drobnicowe (LCL, Less-tha–Container Load) opierają się na zasadzie konsolidacji: transportowane w tym samym kierunku partie towaru, które nie zajmują całego kontenera, łączone są w przesyłki zbiorcze. To przede wszystkim szansa dla niewielkich firm, których obroty towarowe są zbyt małe, by uzasadnić regularne przewozy całokontenerowe (FCL).

 

 

Dzięki przesyłkom drobnicowym nie muszą oczekiwać, aż ich towary wypełnią kontener, co pozwala wydatnie skrócić czas dostawy.

 

Głównie z myślą o takich średniej wielkości importerach DSV Air&Sea uruchomiło w lipcu 2010 r. cotygodniowe przewozy drobnicowe z portów w Szanghaju, Hong Kongu i Kaohsiung (Tajwan). Są to połączenia bezpośrednio do Gdańska, bez zawijania do portów Zachodniej Europy. Pozwala to skrócić czas tranzytu oraz zniwelować ryzyko uszkodzenia towarów podczas przeładunków.


Globalne DSV Air&Sea posiada na Dalekim Wschodzie własne biura, dzięki czemu może zachować pełną kontrolę nad powierzonymi ładunkami i realizować przewozy na podstawie swoich konosamentów. W ramach usługi operator oferuje również odprawę ostateczną i fiskalną w Gdańsku oraz paletyzowanie przewożonych ładunków. Możliwe jest także wykupienie – również online – dodatkowego ubezpieczenia cargo.

 

– Bezpośrednierwis LCL to dla importerów spora oszczędność czasu i pieniędzy – podkreśla Arkadiusz Mirek, dyrektor zarządzający DSV Air&Sea. – Co więcej, jesteśmy częścią Grupy DSV, dlatego poprzez nasze siostrzane spółki możemy naszą usługę uzupełnić o składowanie w nowoczesnym magazynie lub dostawę transportem drogowym do każdego miejsca w Unii Europejskiej. 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C