Druga edycja seminarium “IT w logistyce i przemyśle”

C

14-04-2010

. Firma Trade Media International Holdings zaprasza na drugą już edycję seminarium "IT w logistyce i przemyśle". Odbędzie się ono 27 kwietnia 2010 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.    W poprzedniej edycji ponad 100 uczestników mogło wysłuchać ciekawych prelekcji, nawiązać nowe kontakty, wymienić się doświadczeniami, a także porozmawiać na temat produktów prezentowanych m.in. przez sponsorów.     Podczas seminarium poruszone zostaną następujące tematy: Standardy Auto-ID w informatycznej obsłudze łańcuchów dostaw Bariery skutecznych wdrożeń IT w logistyce i produkcji Wsparcie koncepcji Lean Manufacturing w przemyśle przez systemy IT/ERP "Nowoczesne zarządzanie łańcuchem logistycznym" - mechanizmy work-flow w procesach sprzedażowych oraz produkcyjnych QAD Supply Visualization - nowoczesna komunikacja z dostawcami i realizacja dostaw Systemy zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) Użytkownik, jako część systemu zarządzania Przykłady zastosowania rozwiązań IT z rynku polskiego Trendy w rozwoju systemów IT dla logistyki   Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do: Pracowników wyższego i średniego  szczebla zarządzania z branży przemysłowej i logistycznej Osób pracujących w działach IT dużych,  średnich i małych przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz dystrybucyjnych Informatyków, inżynierów oraz kadry zarządzającej odpowiedzialnej za logistykę w przedsiębiorstwie Techników magazynowych Szefów i inżynierów produkcji Dla każdego uczestnika seminarium, orgnizatorzy przygotowali imienny certyfikat uczestnictwa oraz możliwość udziału w losowaniu Voucher Evaluation Day o wartości 5000 zł. Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest dokonanie wczesniejszej rejestracji na stronie www.seminaria.trademedia.us, na której zamieszczono pełny opis wydarzenia.  
.
Firma Trade Media International Holdings zaprasza na drugą już edycję seminarium “IT w logistyce i przemyśle”. Odbędzie się ono 27 kwietnia 2010 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

 

 W poprzedniej edycji ponad 100 uczestników mogło wysłuchać ciekawych prelekcji, nawiązać nowe kontakty, wymienić się doświadczeniami, a także porozmawiać na temat produktów prezentowanych m.in. przez sponsorów.

   
Podczas seminarium poruszone zostaną następujące tematy:
 • Standardy Auto-ID w informatycznej obsłudze łańcuchów dostaw
 • Bariery skutecznych wdrożeń IT w logistyce i produkcji
 • Wsparcie koncepcji Lean Manufacturing w przemyśle przez systemy IT/ERP
 • “Nowoczesne zarządzanie łańcuchem logistycznym” – mechanizmy work-flow w procesach sprzedażowych oraz produkcyjnych
 • QAD Supply Visualization – nowoczesna komunikacja z dostawcami i realizacja dostaw
 • Systemy zarządzania łańcuchem dostaw (SCM)
 • Użytkownik, jako część systemu zarządzania
 • Przykłady zastosowania rozwiązań IT z rynku polskiego
 • Trendy w rozwoju systemów IT dla logistyki

 

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do:

 • Pracowników wyższego i średniego  szczebla zarządzania z branży przemysłowej i logistycznej
 • Osób pracujących w działach IT dużych,  średnich i małych przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz dystrybucyjnych
 • Informatyków, inżynierów oraz kadry zarządzającej odpowiedzialnej za logistykę w przedsiębiorstwie
 • Techników magazynowych
 • Szefów i inżynierów produkcji


Dla każdego uczestnika seminarium, orgnizatorzy przygotowali imienny certyfikat uczestnictwa oraz możliwość udziału w losowaniu Voucher Evaluation Day o wartości 5000 zł.


Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest dokonanie wczesniejszej rejestracji na stronie www.seminaria.trademedia.us, na której zamieszczono pełny opis wydarzenia.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C