Drugi magazyn Damco w Mszczonowie

C

01-10-2010

{modal href="/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg"} {/modal} Od września 2010 rozpoczął działalność nowy magazyn Damco w Mszczonowie, przy ulicy Wiejskiej 2. Powierzchnię magazynową Spółka wynajmuje od firmy SPV Carina, będącej zarządcą parku logistycznego Pointpark.   PointPark Mszczonów położony 45 kilometrów od Warszawy przy trasie E67 to jeden z największych parków logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.   Obiekt obejmuje 96,600 metrów kwadratowych istniejącej powierzchni klasy A z możliwością dobudowania dalszych 213,136 metrów. Nowy Magazyn o powierzchni 3600 mkw jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie klientów Damco. - Nowy magazyn umożliwi nam dlaszy rozwój usług, rozpoczęcie współpracy z kolejnymi klientami oraz pozwoli na zwiększenie elastyczności dla obecnych projektów. Jest to także kolejny krok związany z realizacją strategii średniookresowej Damco dotyczącej dedykowania w 100% obecnego magazynu pod potrzeby farmacji i weterynarii. Nasze możliwości z chwilą uruchomienia operacji w nowym magazynie w znaczący sposób wzrosły, w krótkim czasie jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń i przyjąć nowe wolumeny do 15 tys. mkw. - Andrzej Lada-Kubala, Branch Manager Damco Poland

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Od września 2010 rozpoczął działalność nowy magazyn Damco w Mszczonowie, przy ulicy Wiejskiej 2. Powierzchnię magazynową Spółka wynajmuje od firmy SPV Carina, będącej zarządcą parku logistycznego Pointpark.

 

PointPark Mszczonów położony 45 kilometrów od Warszawy przy trasie E67 to jeden z największych parków logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.


 

Obiekt obejmuje 96,600 metrów kwadratowych istniejącej powierzchni klasy A z możliwością dobudowania dalszych 213,136 metrów.


Nowy Magazyn o powierzchni 3600 mkw jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie klientów Damco.


– Nowy magazyn umożliwi nam dlaszy rozwój usług, rozpoczęcie współpracy z kolejnymi klientami oraz pozwoli na zwiększenie elastyczności dla obecnych projektów. Jest to także kolejny krok związany z realizacją strategii średniookresowej Damco dotyczącej dedykowania w 100% obecnego magazynu pod potrzeby farmacji i weterynarii. Nasze możliwości z chwilą uruchomienia operacji w nowym magazynie w znaczący sposób wzrosły, w krótkim czasie jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń i przyjąć nowe wolumeny do 15 tys. mkw. – Andrzej Lada-Kubala, Branch Manager Damco Poland

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C