DSV i Mitsubishi rozpoczęły współpracę

C

28-01-2013

W ostatnim kwartale 2012 roku DSV Solutions podpisało umowę na kompleksową obsługę logistyczną Mitsubishi International GmbH, która polegać będzie na przeprowadzaniu odpraw celnych w Hamburgu, koordynacji transportu drogą morską do magazynu DSV w Gdańsku, magazynowaniu i konfekcjonowaniu produktów oraz transporcie do odbiorców w regionie Europy Wschodniej.       - Wybór DSV jako operatora logistycznego został podyktowany zarówno naszym szerokim doświadczeniem w zakresie obsługi produktów chemicznych, jak i globalnemu zasięgowi naszej działalności. Dodatkowym atutem była możliwość kompleksowej obsługi, dzięki kooperacji pomiędzy poszczególnymi spółkami Grupy DSV - tłumaczy Piotr Krawiecki, prezes DSV Road i Solutions.


porthamburgW ostatnim kwartale 2012 roku DSV Solutions podpisało umowę na kompleksową obsługę logistyczną Mitsubishi International GmbH, która polegać będzie na przeprowadzaniu odpraw celnych w Hamburgu, koordynacji transportu drogą morską do magazynu DSV w Gdańsku, magazynowaniu i konfekcjonowaniu produktów oraz transporcie do odbiorców w regionie Europy Wschodniej.

 

 

 

– Wybór DSV jako operatora logistycznego został podyktowany zarówno naszym szerokim doświadczeniem w zakresie obsługi produktów chemicznych, jak i globalnemu zasięgowi naszej działalności. Dodatkowym atutem była możliwość kompleksowej obsługi, dzięki kooperacji pomiędzy poszczególnymi spółkami Grupy DSV – tłumaczy Piotr Krawiecki, prezes DSV Road i Solutions.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C