DSV planuje rozwój

C

19-12-2016

Rozbudowa sieci terminali, koncentracja na rynkach Europy Centralnej i krajów bałtyckich oraz inwestycje w rozwój transportu krajowego i międzynarodowego – tak w skrócie wyglądają plany DSV Road na nadchodzące lata.   DSV Road planuje zwiększać swoją efektywność poprzez rozbudowę istniejącej sieci terminali. Na przestrzeni najbliższych trzech lat operator zakłada zwiększanie liczby dotychczasowych 14 obiektów o dwie nowe lokalizacje rocznie, umiejscowione w kluczowych miastach Polski.   „DSV Road już w tej chwili wyróżnia się na europejskim rynku transportowym pod względem rozmiarów sieci dystrybucji, która liczy nie tylko przeszło 20 tys. pojazdów, ale także ponad 300 strategicznie zlokalizowanych terminali przeładunkowych w całej Europie. Dzięki tak rozbudowanym zasobom posiadamy doskonałe warunki do wykorzystania potencjału transportu międzynarodowego, a chcąc jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów planujemy równie dynamicznie rozwijać naszą działalność w obszarze transportu krajowego"   mówi Maciej Trójnara, Dyrektor Transportu, który od września dołączył do zespołu DSV Road.   Plany operatora zakładają również umacnianie swojej pozycji na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej oraz krajów bałtyckich. DDSV jest obecne na wszystkich tych rynkach za pośrednictwem swoich oddziałów krajowych. Pozwala to operatorowi nie tylko korzystać z lokalnych zasobów operacyjnych, ale także z know-how’u koniecznego do odniesienia sukcesu na rynkach, które zasadniczo różnią się swoją specyfiką od rynków Europy Zachodniej.  

Maciej Trójnara DSV RoadRozbudowa sieci terminali, koncentracja na rynkach Europy Centralnej i krajów bałtyckich oraz inwestycje w rozwój transportu krajowego i międzynarodowego – tak w skrócie wyglądają plany DSV Road na nadchodzące lata.

 

DSV Road planuje zwiększać swoją efektywność poprzez rozbudowę istniejącej sieci terminali. Na przestrzeni najbliższych trzech lat operator zakłada zwiększanie liczby dotychczasowych 14 obiektów o dwie nowe lokalizacje rocznie, umiejscowione w kluczowych miastach Polski.

 

„DSV Road już w tej chwili wyróżnia się na europejskim rynku transportowym pod względem rozmiarów sieci dystrybucji, która liczy nie tylko przeszło 20 tys. pojazdów, ale także ponad 300 strategicznie zlokalizowanych terminali przeładunkowych w całej Europie. Dzięki tak rozbudowanym zasobom posiadamy doskonałe warunki do wykorzystania potencjału transportu międzynarodowego, a chcąc jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów planujemy równie dynamicznie rozwijać naszą działalność w obszarze transportu krajowego”   mówi Maciej Trójnara, Dyrektor Transportu, który od września dołączył do zespołu DSV Road.

 

Plany operatora zakładają również umacnianie swojej pozycji na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej oraz krajów bałtyckich. DDSV jest obecne na wszystkich tych rynkach za pośrednictwem swoich oddziałów krajowych. Pozwala to operatorowi nie tylko korzystać z lokalnych zasobów operacyjnych, ale także z know-how’u koniecznego do odniesienia sukcesu na rynkach, które zasadniczo różnią się swoją specyfiką od rynków Europy Zachodniej.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C