DSV przejęło duńską firmę Seatainers

C

25-02-2013

  13 lutego br. Grupa DSV podpisała umowę na zakup wszystkich udziałów duńskiej firmy spedycyjnej Seatainers Group A/S. Firma świadczy usługi  w zakresie magazynowania, logistyki oraz frachtu morskiego i lotniczego.       Grupa Seatainers, zatrudniająca ponad 180 pracowników w biurach na całym świecie, działa na rynkach Danii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Singapuru, Australii i na Litwie. Firma specjalizuje się głównie w logistyce i transporcie materiałów ponadgabarytowych, między innymi dla firm działających w sektorze energii odnawialnej. Przychód roczny grupy Seatainers to 134 milionów EURO, z czego ponad 60 proc. wpływów rocznych firma uzyskuje dzięki transportom projektowym. - Połączenie specjalistycznych usług świadczonych przez Seatainers Group z wieloletnim doświadczeniem naszej firmy stworzy bardzo groźnego gracza na rynku TSL, z dużym potencjałem rozwojowym - mówi Jens Bjorn Andersen, CEO Grupy DSV A/S.  

 

dsvS13 lutego br. Grupa DSV podpisała umowę na zakup wszystkich udziałów duńskiej firmy spedycyjnej Seatainers Group A/S. Firma świadczy usługi  w zakresie magazynowania, logistyki oraz frachtu morskiego i lotniczego.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 


Grupa Seatainers, zatrudniająca ponad 180 pracowników w biurach na całym świecie, działa na rynkach Danii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Singapuru, Australii i na Litwie. Firma specjalizuje się głównie w logistyce i transporcie materiałów ponadgabarytowych, między innymi dla firm działających w sektorze energii odnawialnej. Przychód roczny grupy Seatainers to 134 milionów EURO, z czego ponad 60 proc. wpływów rocznych firma uzyskuje dzięki transportom projektowym.


– Połączenie specjalistycznych usług świadczonych przez Seatainers Group z wieloletnim doświadczeniem naszej firmy stworzy bardzo groźnego gracza na rynku TSL, z dużym potencjałem rozwojowym – mówi Jens Bjorn Andersen, CEO Grupy DSV A/S.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C