DSV Road – Przenosiny w Łodzi

C

30-01-2011

  DSV Road w Łodzi przenosi się do nowej lokalizacji i zyskuje szersze możliwości. DSV Road, drogowa część globalnego operatora logistycznego DSV, od 17 stycznia 2011 r. funkcjonuje w Łodzi w nowym, większym obiekcie - zaledwie 10 km od centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła autostrady A1, na terenie Panattoni Park Łódź East. DSV jest obecny w Łodzi od pięciu lat, ale nowa lokalizacja to coś więcej niż tylko zmiana adresu.       - To nasza kolejna platforma logistyczna, w której będziemy realizowali usługi w systemie Transport +. Połączymy tu międzynarodowe i krajowe przewozy drogowe z logistyką magazynową - zapowiada Ewa Stodołkiewicz, dyrektor oddziału. Region Łodzi ma strategiczne znaczenie w planach rozwojowych DSV. Nowe centrum przeładunkowo-magazynowe poszerzy portfel usług na tym rynku. - Ze względu na swoje centralne usytuowanie Łódź to kluczowy punkt naszej krajowej siatki dystrybucyjnej. Łódzki cross-dock pozwoli przyśpieszyć przewozy na najdłuższych trasach, między południem a północą kraju, i usprawni przeładunki samochodów liniowych - wyjaśnia Mariusz Wasiak, dyrektor transportu w DSV Road.

 

DSV Road w Łodzi przenosi się do nowej lokalizacji i zyskuje szersze możliwości.


PROMOCJA

PROMOCJA

DSV Road, drogowa część globalnego operatora logistycznego DSV, od 17 stycznia 2011 r. funkcjonuje w Łodzi w nowym, większym obiekcie – zaledwie 10 km od centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła autostrady A1, na terenie Panattoni Park Łódź East. DSV jest obecny w Łodzi od pięciu lat, ale nowa lokalizacja to coś więcej niż tylko zmiana adresu.


 

 

 

– To nasza kolejna platforma logistyczna, w której będziemy realizowali usługi w systemie Transport +. Połączymy tu międzynarodowe i krajowe przewozy drogowe z logistyką magazynową – zapowiada Ewa Stodołkiewicz, dyrektor oddziału.


Region Łodzi ma strategiczne znaczenie w planach rozwojowych DSV. Nowe centrum przeładunkowo-magazynowe poszerzy portfel usług na tym rynku.


– Ze względu na swoje centralne usytuowanie Łódź to kluczowy punkt naszej krajowej siatki dystrybucyjnej. Łódzki cross-dock pozwoli przyśpieszyć przewozy na najdłuższych trasach, między południem a północą kraju, i usprawni przeładunki samochodów liniowych – wyjaśnia Mariusz Wasiak, dyrektor transportu w DSV Road.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C