DSV Solutions otwiera się na farmację

C

03-10-2016

Ponad 30 tys. miejsc paletowych, dedykowanych do obsługi produktów farmaceutycznych, oraz przebudowa największej lokalizacji DSV Solutions w Polsce to plany operatora w związku z jego rozwojem w sektorze farmaceutycznym.     DSV Solutions przedłużyło umowę najmu swojej lokalizacji w Kampinosie k. Warszawy o kolejnych pięć lat. Operator inwestuje w gruntowną przebudowę obiektu, która będzie się wiązała z powiększeniem obszaru dedykowanego do obsługi produktów farmaceutycznych do ponad 30 tys. miejsc paletowych. Modernizacja obejmie także dostosowanie powierzchni do nowych wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. „Lokalizacja w Kampinosie doskonale wpisuje się w potrzeby naszych Klientów, czego najlepszym dowodem są stale rosnące oczekiwania oraz wynikająca z nich konieczność dostosowywania obiektu do ich wymagań. Obejmuje to m.in. tworzenie dedykowanych obszarów magazynu importera czy modyfikacje hurtowni farmaceutycznych do spersonalizowanej obsługi. Naszym priorytetem jest wypełnienie wszelkich wymogów nakładanych przez nowe przepisy Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz stałe podnoszenie zarówno standardów jakościowych, jak i optymalizacji procesów" mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions. Lokalizacja DSV Solutions w Kampinosie obejmuje w sumie 36 tys. m2, a wraz z planowaną przebudową modernizacji ulegnie również cała struktura informatyczna, część biurowa oraz zaplecze socjalne dla pracowników.

DSVPonad 30 tys. miejsc paletowych, dedykowanych do obsługi produktów farmaceutycznych, oraz przebudowa największej lokalizacji DSV Solutions w Polsce to plany operatora w związku z jego rozwojem w sektorze farmaceutycznym.

 

 

DSV Solutions przedłużyło umowę najmu swojej lokalizacji w Kampinosie k. Warszawy o kolejnych pięć lat. Operator inwestuje w gruntowną przebudowę obiektu, która będzie się wiązała z powiększeniem obszaru dedykowanego do obsługi produktów farmaceutycznych do ponad 30 tys. miejsc paletowych. Modernizacja obejmie także dostosowanie powierzchni do nowych wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

„Lokalizacja w Kampinosie doskonale wpisuje się w potrzeby naszych Klientów, czego najlepszym dowodem są stale rosnące oczekiwania oraz wynikająca z nich konieczność dostosowywania obiektu do ich wymagań. Obejmuje to m.in. tworzenie dedykowanych obszarów magazynu importera czy modyfikacje hurtowni farmaceutycznych do spersonalizowanej obsługi. Naszym priorytetem jest wypełnienie wszelkich wymogów nakładanych przez nowe przepisy Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz stałe podnoszenie zarówno standardów jakościowych, jak i optymalizacji procesów” mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions.

Lokalizacja DSV Solutions w Kampinosie obejmuje w sumie 36 tys. m2, a wraz z planowaną przebudową modernizacji ulegnie również cała struktura informatyczna, część biurowa oraz zaplecze socjalne dla pracowników.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C