DSV Solutions wzmacnia zespół sprzedaży

C

14-11-2013

Od listopada br. DSV Solutions powiększyło swój zespół sprzedażowy o kolejną osobę i zupełnie nowe stanowisko. Paweł Jaremczuk, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu, będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie i wdrażanie nowych projektów logistycznych.         DSV Solutions, spółka Grupy DSV specjalizująca się z logistyce magazynowej, zamierza tym samym jeszcze agresywniej przystąpić do walki o nowych klientów. Do zadań Pawła Jaremczuka należeć będzie także wsparcie obsługi przetargów krajowych i zagranicznych oraz negocjowanie kontraktów handlowych.   Paweł Jaremczuk jest związany z branżą TSL od 2001 roku i posiada bogate doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie rozwoju biznesu, jak i działalności operacyjnej w spedycji i transporcie międzynarodowym. Pracował m.in. dla Pekaes, Kühne & Nagel i Rohlig; uczestniczył też w tworzeniu od podstaw dwóch firm z branży TSL. Jest absolwentem wydziału transportu Politechniki Warszawskiej, studiował też inżynierię gospodarczą w Brandenburgische Technische Universität w Cottbus w ramach projektu Studencki Bank Talentów Volkswagen AG, ukończył też studia podyplomowe w zakresie marketingu i logistyki w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.   Moje cele zakładają dynamiczny rozwój działalności DSV Solutions w Polsce poprzez pozyskiwanie projektów logistycznych oraz współpracę ze strukturami globalnymi DSV. Zamierzam skoncentrować się m.in. na wykorzystaniu przewagi konkurencyjnej polskiego rynku, jako idealnej lokalizacji dla projektów CEE ? mówi Paweł Jaremczuk, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu, DSV Solutions.        

dsc logoOd listopada br. DSV Solutions powiększyło swój zespół sprzedażowy o kolejną osobę i zupełnie nowe stanowisko. Paweł Jaremczuk, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu, będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie i wdrażanie nowych projektów logistycznych.

 

 

 

 

dsv-pawel-jaremczukDSV Solutions, spółka Grupy DSV specjalizująca się z logistyce magazynowej, zamierza tym samym jeszcze agresywniej przystąpić do walki o nowych klientów. Do zadań Pawła Jaremczuka należeć będzie także wsparcie obsługi przetargów krajowych i zagranicznych oraz negocjowanie kontraktów handlowych.

 

Paweł Jaremczuk jest związany z branżą TSL od 2001 roku i posiada bogate doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie rozwoju biznesu, jak i działalności operacyjnej w spedycji i transporcie międzynarodowym. Pracował m.in. dla Pekaes, Kühne & Nagel i Rohlig; uczestniczył też w tworzeniu od podstaw dwóch firm z branży TSL. Jest absolwentem wydziału transportu Politechniki Warszawskiej, studiował też inżynierię gospodarczą w Brandenburgische Technische Universität w Cottbus w ramach projektu Studencki Bank Talentów Volkswagen AG, ukończył też studia podyplomowe w zakresie marketingu i logistyki w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

 

Moje cele zakładają dynamiczny rozwój działalności DSV Solutions w Polsce poprzez pozyskiwanie projektów logistycznych oraz współpracę ze strukturami globalnymi DSV. Zamierzam skoncentrować się m.in. na wykorzystaniu przewagi konkurencyjnej polskiego rynku, jako idealnej lokalizacji dla projektów CEE ? mówi Paweł Jaremczuk, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu, DSV Solutions.

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C