DSV Solutions z Humana Poland

C

22-04-2014

W pierwszych tygodniach 2014 roku DSV Solutions zaczęło świadczyć kompleksową obsługę logistyczną dla kolejnego klienta z branży FMCG. Firma Humana Poland, będącą wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce znanego, niemieckiego producenta wysokiej jakości żywności dla niemowląt i dzieci, dołączyła do grona klientów DSV.         Zakres współpracy obejmuje m.in. przyjmowanie dostaw oraz składowanie w magazynie DSV Solutions w Kampinosie.   Świadczymy dla Humana Poland pełen zakres obsługi, obejmujący także usługi dodatkowe (VAS) realizowane w strefie copackingu. Są to m.in. etykietowanie, formowanie zestawów, kompletację wysyłkową zgodnie z zamówieniem, z uwzględnieniem specyfiki kanału dystrybucji, czy też wymagań odbiorcy oraz dystrybucję krajową za pośrednictwem sieci DSV Road ? mówi Paweł Jaremczuk, Business Development Manager DSV Solutions.   Obsługa firmy Humana Poland jest realizowana za pośrednictwem nowoczesnego magazynu, prowadzonego w konwencji "multi user", który spełnia surowe wymagania jakościowe takichbranż, jak farmaceutyczna i ochrony zdrowia, czy spożywcza oraz posiada wydzieloną i odpowiednio wyposażoną w nowoczesne maszyny, produkcyjną strefą copackingową.   DSV Solutions, jako doświadczony operator logistyczny, był w stanie zaproponować naszej firmie kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem na etapie wyboru DSV była także własna sieć dystrybucji krajowej DSV Road oraz doświadczenie w realizacji dostaw, zarówno w obszarze rynku tradycyjnego, jak i nowoczesnych kanałów dystrybucji ? mówi Adam Moskała, Dyrektor Zarządzający, Humana Poland.

dsc logoW pierwszych tygodniach 2014 roku DSV Solutions zaczęło świadczyć kompleksową obsługę logistyczną dla kolejnego klienta z branży FMCG. Firma Humana Poland, będącą wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce znanego, niemieckiego producenta wysokiej jakości żywności dla niemowląt i dzieci, dołączyła do grona klientów DSV.

 

 

 

 

Zakres współpracy obejmuje m.in. przyjmowanie dostaw oraz składowanie w magazynie DSV Solutions w Kampinosie.

 

Świadczymy dla Humana Poland pełen zakres obsługi, obejmujący także usługi dodatkowe (VAS) realizowane w strefie copackingu. Są to m.in. etykietowanie, formowanie zestawów, kompletację wysyłkową zgodnie z zamówieniem, z uwzględnieniem specyfiki kanału dystrybucji, czy też wymagań odbiorcy oraz dystrybucję krajową za pośrednictwem sieci DSV Road ? mówi Paweł Jaremczuk, Business Development Manager DSV Solutions.

 

Obsługa firmy Humana Poland jest realizowana za pośrednictwem nowoczesnego magazynu, prowadzonego w konwencji “multi user”, który spełnia surowe wymagania jakościowe takichbranż, jak farmaceutyczna i ochrony zdrowia, czy spożywcza oraz posiada wydzieloną i odpowiednio wyposażoną w nowoczesne maszyny, produkcyjną strefą copackingową.

 

DSV Solutions, jako doświadczony operator logistyczny, był w stanie zaproponować naszej firmie kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem na etapie wyboru DSV była także własna sieć dystrybucji krajowej DSV Road oraz doświadczenie w realizacji dostaw, zarówno w obszarze rynku tradycyjnego, jak i nowoczesnych kanałów dystrybucji ? mówi Adam Moskała, Dyrektor Zarządzający, Humana Poland.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C