DTW Logistics rozwija i planuje dalszy rozwój

C

09-02-2017

DTW Logistics od nowego roku zwiększył częstotliwość połączeń swojej linii drobnicowej na trasie Polska – Włochy. Firma zapowiada też rozwój regularnych transportów drobnicowych do kilku innych krajów Europy Zachodniej.   DTW Logistics od kilku lat rozwija przewozy ładunków w ramach własnych linii drobnicowych. Operator oferuje obecnie połączenia zarówno na kierunkach zachodnioeuropejskich, jak i wschodnioeuropejskich, na których realizuje regularne transporty ładunków drobnicowych do/z Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Rosji.   Od stycznia tego roku, DTW Logistics zwiększył częstotliwość transportów na trasie Polska – Włochy, uruchamiając codzienne wyjazdy w imporcie z Włoch oraz minimum trzy wyjazdy tygodniowo w eksporcie z Polski. Obsługa ładunków drobnicowych DTW Logistics w Polsce odbywa się w magazynach operatora znajdujących się w Będzinie oraz Kopytowie k. Błonia. Położenie dwóch centrów przeładunkowych, znajdujących się zarówno na południu jak i w centrum kraju, pozwala na optymalizację czasu oraz kosztów transportu. We Włoszech linie drobnicowe obsługiwane są z kolei przez magazyny zlokalizowane na północy kraju w Mediolanie, Turynie i Vizenzy.   Wszystkie transporty pomiędzy Polską i Włochami, DTW Logistics realizuje z wykorzystaniem własnych ciągników oraz naczep, co zapewnia wysoką jakość tej usługi i bezpieczeństwo na całej trasie przewozu. DTW Logistics przykłada uwagę do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłek na czas transportu. Używane podczas transportu drobnicowego naczepy typu MEGA gwarantują elastyczność podczas współpracy z klientami wielu branż, m.in. fashion, automotive, przemysłowej, budowlanej czy weterynaryjnej.   „Rozwój połączeń na trasie Polska – Włochy i zapewnienie wysokiej jakości ich obsługi możliwy był dzięki własnemu taborowi, a także współpracy z lokalnymi partnerami, posiadającymi doświadczenie na tym rynku i odpowiednie zaplecze magazynowe. Dzięki temu możemy spełnić wysokie wymagania klientów z różnych branż, którym oferujemy szerokie portfolio usług w zakresie transportu i magazynowania ładunków drobnicowych a także całopojazdowych” mówi Tomasz Sujkowski, dyrektor operacyjny DTW Logistics.   Już wkrótce połączenia na nowych kierunkach   DTW Logistics zapowiada kolejne inwestycje i rozwój linii drobnicowych. Jeszcze w tym roku operator planuje zwiększenie częstotliwości połączeń na kierunkach Wielka Brytania i Irlandia, a także uruchomienie regularnych transportów drobnicowych do Szwajcarii, Niemiec oraz Danii.

DTW LogisticsDTW Logistics od nowego roku zwiększył częstotliwość połączeń swojej linii drobnicowej na trasie Polska – Włochy. Firma zapowiada też rozwój regularnych transportów drobnicowych do kilku innych krajów Europy Zachodniej.

 

DTW Logistics od kilku lat rozwija przewozy ładunków w ramach własnych linii drobnicowych. Operator oferuje obecnie połączenia zarówno na kierunkach zachodnioeuropejskich, jak i wschodnioeuropejskich, na których realizuje regularne transporty ładunków drobnicowych do/z Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Rosji.

 

Od stycznia tego roku, DTW Logistics zwiększył częstotliwość transportów na trasie Polska – Włochy, uruchamiając codzienne wyjazdy w imporcie z Włoch oraz minimum trzy wyjazdy tygodniowo w eksporcie z Polski. Obsługa ładunków drobnicowych DTW Logistics w Polsce odbywa się w magazynach operatora znajdujących się w Będzinie oraz Kopytowie k. Błonia. Położenie dwóch centrów przeładunkowych, znajdujących się zarówno na południu jak i w centrum kraju, pozwala na optymalizację czasu oraz kosztów transportu. We Włoszech linie drobnicowe obsługiwane są z kolei przez magazyny zlokalizowane na północy kraju w Mediolanie, Turynie i Vizenzy.

 

Wszystkie transporty pomiędzy Polską i Włochami, DTW Logistics realizuje z wykorzystaniem własnych ciągników oraz naczep, co zapewnia wysoką jakość tej usługi i bezpieczeństwo na całej trasie przewozu. DTW Logistics przykłada uwagę do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłek na czas transportu. Używane podczas transportu drobnicowego naczepy typu MEGA gwarantują elastyczność podczas współpracy z klientami wielu branż, m.in. fashion, automotive, przemysłowej, budowlanej czy weterynaryjnej.

 

„Rozwój połączeń na trasie Polska – Włochy i zapewnienie wysokiej jakości ich obsługi możliwy był dzięki własnemu taborowi, a także współpracy z lokalnymi partnerami, posiadającymi doświadczenie na tym rynku i odpowiednie zaplecze magazynowe. Dzięki temu możemy spełnić wysokie wymagania klientów z różnych branż, którym oferujemy szerokie portfolio usług w zakresie transportu i magazynowania ładunków drobnicowych a także całopojazdowych” mówi Tomasz Sujkowski, dyrektor operacyjny DTW Logistics.

 

Już wkrótce połączenia na nowych kierunkach

 

DTW Logistics zapowiada kolejne inwestycje i rozwój linii drobnicowych. Jeszcze w tym roku operator planuje zwiększenie częstotliwości połączeń na kierunkach Wielka Brytania i Irlandia, a także uruchomienie regularnych transportów drobnicowych do Szwajcarii, Niemiec oraz Danii.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C