Dwa nowe modele elektrycznych wózków paletowych

C

02-11-2012

Firma Mitsubishi poszerzyła serię elektrycznych wózków paletowych PREMIA ES o dwa nowe modele wyposażone w specjalne funkcje. Zaprojektowane do takich zastosowań jak sporadyczne przewożenie ładunku na większe odległości lub intensywne prace załadunkowe i rozładunkowe, umożliwiają wybór składanej platformy lub podnoszonych wideł.           Przestrzenna, wygodna, podwieszana platforma w modelu PBP20N2R może zostać szybko rozłożona zgodnie z potrzebami operatora w celu zapewnienia możliwości przemieszczania się bez zbędnego wysiłku. Również pod każdym innym względem jest to wysoce kompaktowy elektryczny wózek paletowy prowadzony ręcznie, podobnie jak wszystkie pozostałe z tej serii.   Prędkość maksymalna ograniczona jest automatycznie do bezpiecznych 6 km/h - nawet wówczas, gdy platforma jest w użyciu. Jeżeli nie jest ona potrzebna, składa się ją w prosty sposób i wózek zostaje przywrócony do standardowej eksploatacji.   Aby ograniczyć obciążenie operatora w czasie załadunku i rozładunku, model PBP20N2E wyposażono w podnoszone widły, które umieszczają ładunek na wysokości wygodnej dla obsługującego - maksymalnie do 735 mm.


PROMOCJA

PROMOCJA

paletkowyFirma Mitsubishi poszerzyła serię elektrycznych wózków paletowych PREMIA ES o dwa nowe modele wyposażone w specjalne funkcje. Zaprojektowane do takich zastosowań jak sporadyczne przewożenie ładunku na większe odległości lub intensywne prace załadunkowe i rozładunkowe, umożliwiają wybór składanej platformy lub podnoszonych wideł.

 

 

 

 

 

Przestrzenna, wygodna, podwieszana platforma w modelu PBP20N2R może zostać szybko rozłożona zgodnie z potrzebami operatora w celu zapewnienia możliwości przemieszczania się bez zbędnego wysiłku. Również pod każdym innym względem jest to wysoce kompaktowy elektryczny wózek paletowy prowadzony ręcznie, podobnie jak wszystkie pozostałe z tej serii.

 

Prędkość maksymalna ograniczona jest automatycznie do bezpiecznych 6 km/h – nawet wówczas, gdy platforma jest w użyciu. Jeżeli nie jest ona potrzebna, składa się ją w prosty sposób i wózek zostaje przywrócony do standardowej eksploatacji.

 

Aby ograniczyć obciążenie operatora w czasie załadunku i rozładunku, model PBP20N2E wyposażono w podnoszone widły, które umieszczają ładunek na wysokości wygodnej dla obsługującego – maksymalnie do 735 mm.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C