Dwie firmy przedłużyły umowy w Panattoni

C

15-05-2013

  Panattoni Europe poinformował o przedłużeniach umów najmu na blisko 30 000 mkw. Tym samym do portfolio stałych klientów dewelopera dołączyły następujące firmy: Inter Cars, który jednocześnie zwiększył metraż do 17 650 mkw oraz z dotychczas zajmowaną powierzchnią 14 800 mkw, firma Henkel.     Panattoni Park Mysłowice doceniony został przez Inter Cars, dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dotychczas, firma zajmowała ponad 14 800 mkw, a wraz z przedłużeniem umowy, klient zdecydował się na dodatkowe 2 800 mkw, wynajmując łącznie ponad 17 600 mkw. Powierzchnia ta przeznaczona jest do przechowywania części zamiennych, do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części stanowiących wyposażenie warsztatów. Ponieważ lokalizacja parku odpowiada wymaganiom sieci dystrybucji Inter Cars, magazyn pełni funkcję regionalnego centrum dystrybucyjnego na Śląsk oraz na Środkową i Południowo-Wschodnią Europę: Czechy, Słowację, Węgry i Rumunię. Henkel, światowy producent marek konsumenckich i technologii przemysłowych potwierdził doskonałą lokalizację Panattoni Park Poznań II, przedłużając umowę najmu na zajmowane dotychczas 14 800 mkw. Powierzchnia wykorzystywana jest jako nowoczesne centrum logistyczne kosmetyków, klejów konsumenckich oraz chemii budowlanej.  

 

pannathenkePanattoni Europe poinformował o przedłużeniach umów najmu na blisko 30 000 mkw. Tym samym do portfolio stałych klientów dewelopera dołączyły następujące firmy: Inter Cars, który jednocześnie zwiększył metraż do 17 650 mkw oraz z dotychczas zajmowaną powierzchnią 14 800 mkw, firma Henkel.

 

 


Panattoni Park Mysłowice doceniony został przez Inter Cars, dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dotychczas, firma zajmowała ponad 14 800 mkw, a wraz z przedłużeniem umowy, klient zdecydował się na dodatkowe 2 800 mkw, wynajmując łącznie ponad 17 600 mkw.


Powierzchnia ta przeznaczona jest do przechowywania części zamiennych, do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części stanowiących wyposażenie warsztatów. Ponieważ lokalizacja parku odpowiada wymaganiom sieci dystrybucji Inter Cars, magazyn pełni funkcję regionalnego centrum dystrybucyjnego na Śląsk oraz na Środkową i Południowo-Wschodnią Europę: Czechy, Słowację, Węgry i Rumunię.


Henkel, światowy producent marek konsumenckich i technologii przemysłowych potwierdził doskonałą lokalizację Panattoni Park Poznań II, przedłużając umowę najmu na zajmowane dotychczas 14 800 mkw. Powierzchnia wykorzystywana jest jako nowoczesne centrum logistyczne kosmetyków, klejów konsumenckich oraz chemii budowlanej.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C