Dynamiczny rozwój ICTS Group

C

29-06-2017

Trwa intensywny rozwój ICTS Group. Już wkrótce firma będzie posiadać 1800 naczep do wynajęcia w pięciu krajach. Ponadto grupa oferuje dostęp do innowacyjnych warsztatów naprawczych i usług terenowych.

Trwa intensywny rozwój ICTS Group. Już wkrótce firma będzie posiadać 1800 naczep do wynajęcia w pięciu krajach. Ponadto grupa oferuje dostęp do innowacyjnych warsztatów naprawczych i usług terenowych.

Wśród aktualnych działań firmy znajdują się: dostarczenie nowej serii naczep Schmitz Cargobull dla Dachser Netherlands, 25 nowych naczep kurtynowych Kögel do holenderskiego oddziału firmy P&O Ferrymasters oraz 40 nowych lekkich podwozi kontenerowych do oddziału  P&O Ferrymasters w Belgii. Ponadto grupa zaopatrzyła firmę Bos Logistics w nową serię naczep skrzyniowych oraz naczepy typu mega przeznaczone  do lotniczych przewozów towarowych.

Firma  poczyniła także znaczne postępy w zakresie transportu intermodalnego. Kontenery 45-stopowe są przewożone przez Europę transportem kolejowym, promowym i drogowym. Ze względu na limity obciążenia w transporcie drogowym, ICTS Group, wraz z firmą Kässbohrer, opracowała lekkie podwozie dla tych  kontenerów.

Współpraca pomiędzy ICTS a kilkoma nabrzeżami zaowocowała dostarczeniem przez firmę różnego typu podwozi kontenerowych dla APM Terminals w celu przeprowadzenia niezbędnych testów. Z kolei w rejonie terminali kontenerowych Maasvlakte 2 w Rotterdamie, materiały ICTS są wykorzystywane przez APM Terminals do optymalizacji procesów realizowanych przy użyciu różnego typu dźwignic oraz do ograniczania czasu przestoju statków.

Oprócz wynajmu naczep ICTS Group oferuje usługi realizowane w warsztatach oraz wachlarz nowych usług terenowych, w ten sposób udostępniając klientom szereg rozwiązań z zakresu zarządzania flotą. Przykładowo firma  jest upoważniona do przeprowadzania przeglądów technicznych APK holenderskich naczep w belgijskich warsztatach, jak również posiada zezwolenia uprawniające do wstępu do stref z ograniczeniem ruchu na terenie terminali kolejowych, lotnisk oraz nabrzeży, gdzie może przeprowadzać naprawy naczep lub mocowanie ładunku. Pozwala to ograniczyć czas przestoju i zapobiec powstawaniu szkód lub obciążeniu klientów karą grzywny. Bos Logistics, LKW Walter i Olof MTT to niektóre spośród firm, jakie już korzystają z tych kompleksowych rozwiązań.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C