Dyrektor Generalny FM Logistic wyróżniony

C

04-07-2016

Piotr Sukiennik, sprawujący od ponad 5 lat funkcję Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce, otrzymał nagrodę „Manager Award 2016”, przyznawaną przez wydawnictwo Business Magazine Manager.       Piotr Sukiennik z FM Logistic związany jest od 20 lat. Funkcję Dyrektora Generalnego polskiego oddziału międzynarodowej Grupy FM pełni z powodzeniem od ponad 5 lat. Przedsiębiorstwo, którym zarządza znajduje się obecnie na trzecim miejscu w rankingach firm logistycznych pod względem wysokości obrotów, na drugim w ocenie klientów, jest także numerem 1. w logistyce kontraktowej. FM Logistic zatrudnia obecnie blisko 3 tysiące osób, posiada 9 platform logistycznych i 17 hub’ów przeładunkowych na terenie całej Polski. W tym roku do dyspozycji pracowników oddany został nowy gmach siedziby głównej, znajdujący się w Mszczonowie koło Warszawy.   - To dla mnie ogromny zaszczyt. Cieszy też fakt, że zewnętrzni eksperci docenili moje osiągnięcia w dziedzinie zarządzania – mówił podczas uroczystej gali wręczania nagród, Piotr Sukiennik – Pragnę zadedykować to wyróżnienie wszystkim managerom w moim zespole, bo bez nich żaden sukces, w tym także mój osobisty, nie byłby możliwy – dodał na koniec.   Nagrody „Manager Award” przyznawane są przez wydawnictwo Business Magazine Manager od 2012 roku. Tegoroczna, V już edycja Gali Manager Award 2016 zorganizowana została w Willi Intrata w Wilanowie. Nagrody odebrało 16 managerów. W kategorii Produkt Roku nagrodę specjalną Manager Quality otrzymała Skoda Superb. Laureaci nagród zostali wyłonieni z grona kilkuset top managerów przez jury reprezentujące środowisko biznesu.  

FM Logistic Piotr Sukiennik wyróżnienie 2016 1Piotr Sukiennik, sprawujący od ponad 5 lat funkcję Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce, otrzymał nagrodę „Manager Award 2016”, przyznawaną przez wydawnictwo Business Magazine Manager.

 

 

 

Piotr Sukiennik z FM Logistic związany jest od 20 lat. Funkcję Dyrektora Generalnego polskiego oddziału międzynarodowej Grupy FM pełni z powodzeniem od ponad 5 lat. Przedsiębiorstwo, którym zarządza znajduje się obecnie na trzecim miejscu w rankingach firm logistycznych pod względem wysokości obrotów, na drugim w ocenie klientów, jest także numerem 1. w logistyce kontraktowej. FM Logistic zatrudnia obecnie blisko 3 tysiące osób, posiada 9 platform logistycznych i 17 hub’ów przeładunkowych na terenie całej Polski. W tym roku do dyspozycji pracowników oddany został nowy gmach siedziby głównej, znajdujący się w Mszczonowie koło Warszawy.

 

To dla mnie ogromny zaszczyt. Cieszy też fakt, że zewnętrzni eksperci docenili moje osiągnięcia w dziedzinie zarządzania – mówił podczas uroczystej gali wręczania nagród, Piotr Sukiennik – Pragnę zadedykować to wyróżnienie wszystkim managerom w moim zespole, bo bez nich żaden sukces, w tym także mój osobisty, nie byłby możliwy – dodał na koniec.

 

Nagrody „Manager Award” przyznawane są przez wydawnictwo Business Magazine Manager od 2012 roku. Tegoroczna, V już edycja Gali Manager Award 2016 zorganizowana została w Willi Intrata w Wilanowie. Nagrody odebrało 16 managerów. W kategorii Produkt Roku nagrodę specjalną Manager Quality otrzymała Skoda Superb. Laureaci nagród zostali wyłonieni z grona kilkuset top managerów przez jury reprezentujące środowisko biznesu.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C