Dzień Logistyki z BVL

C

10-05-2017

Za nami Dzień Logistyki, w który zaangażował się także polski oddział stowarzyszenia BVL. To wydarzenie, które zabiera wszystkich zainteresowanych za kulisy procesów logistycznych w różnych firmach. Młodzi ludzie mieli okazję przekonać się jak wyglądają poszczególne etapy pracy w terminalu firmy PCC w Kutnie.   Dzień Logistyki to wydarzenie, w które angażują się firmy sektora przemysłowego, handlowego, logistycznego i otwierają się dla odwiedzających. Tego dnia wszyscy zainteresowani, a szczególnie uczniowie i studenci, mogą zobaczyć jak od środka wyglądają procesy logistyczne w poszczególnych przedsiębiorstwach. Hasłem tegorocznej edycji programu, która odbyła się 27 kwietnia było „Logistyka wyznacza drogę”.   Dzień Logistyki zorganizował także polski oddział stowarzyszenia BVL. W wydarzeniu udział wzięli studenci z Gdańska, Warszawy i uczniowie technikum w Lędzinach na Śląsku. Uczestnicy odwiedzili terminal firmy PCC w Kutnie, która zajmuje się organizacją transportu krajowego i międzynarodowego. Wizyta w centrum logistyczno-przeładunkowym była niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z procesami transportu kontenerów czy przeładunkami. To miejsca, które na co dzień są niedostępne dla gości.    „Było to ciekawe doświadczenie dla młodych osób, którzy z zaangażowaniem brali udział w wydarzeniu. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje i ułatwi im podjęcie decyzji dotyczącej miejsca zatrudnienia w przyszłości"  mówi Jan Brachmann, przewodniczący stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice, Prezes Seifert Polska.  

DzieD Logistyki1Za nami Dzień Logistyki, w który zaangażował się także polski oddział stowarzyszenia BVL. To wydarzenie, które zabiera wszystkich zainteresowanych za kulisy procesów logistycznych w różnych firmach. Młodzi ludzie mieli okazję przekonać się jak wyglądają poszczególne etapy pracy w terminalu firmy PCC w Kutnie.

 

Dzień Logistyki to wydarzenie, w które angażują się firmy sektora przemysłowego, handlowego, logistycznego i otwierają się dla odwiedzających. Tego dnia wszyscy zainteresowani, a szczególnie uczniowie i studenci, mogą zobaczyć jak od środka wyglądają procesy logistyczne w poszczególnych przedsiębiorstwach. Hasłem tegorocznej edycji programu, która odbyła się 27 kwietnia było „Logistyka wyznacza drogę”.

 

Dzień Logistyki zorganizował także polski oddział stowarzyszenia BVL. W wydarzeniu udział wzięli studenci z Gdańska, Warszawy i uczniowie technikum w Lędzinach na Śląsku. Uczestnicy odwiedzili terminal firmy PCC w Kutnie, która zajmuje się organizacją transportu krajowego i międzynarodowego. Wizyta w centrum logistyczno-przeładunkowym była niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z procesami transportu kontenerów czy przeładunkami. To miejsca, które na co dzień są niedostępne dla gości. 

 

„Było to ciekawe doświadczenie dla młodych osób, którzy z zaangażowaniem brali udział w wydarzeniu. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje i ułatwi im podjęcie decyzji dotyczącej miejsca zatrudnienia w przyszłości”  mówi Jan Brachmann, przewodniczący stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice, Prezes Seifert Polska.

 

DzieD Logistyki4

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C