„Eco” FM Logistic

C

15-08-2014

W sierpniu na ulice wyjechały pierwsze samochody FM Logistic z „metką eco”. Te pomysłowo oznakowane pojazdy wyróżnia zamontowana instalacja gazowa, dzięki czemu są bardziej przyjazne dla środowiska.           Flota z „metkami” jest dedykowana głównie do obsługi klientów z branży health i pozwoli przyczynić się do zmniejszenia uciążliwości transportu w centrach dużych aglomeracji – zgodnie z założeniami projektu ULTRA ECO.   FM Logistic realizując strategię zrównoważonego rozwoju wdraża kompleksowo rozwiązania mające na celu ochronę środowiska. Najnowszym projektem jest flota eco, w samochodach obsługujących klientów z branży farmaceutycznej zamontowane są instalacje gazowe, w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Gaz stosowany do zasilania samochodów dodatkowo gwarantuje silnikom większą elastyczność i płynną prace, co jest szczególnie istotne przy jeździe miejskiej. Każdy „eco” pojazd oznaczony został charakterystyczną metką która gwarantuje obniżony poziom emisji zanieczyszczeń.     Projekt wdrażany będzie etapami, do końca 2014 roku na drogi wyjedzie 5 samochodów w nowym standardzie, a w 2015 roku mają one stanowić już 15% całej floty dedykowanej branży health. FM Logistic przewiduje także sukcesywne dostosowywanie pojazdów obsługujących klientów z innych branż.   Za kreację i wykonanie projektu oznaczeń „eco” samochodów odpowiada firma REKWAR.

fm-logistics-eco-1W sierpniu na ulice wyjechały pierwsze samochody FM Logistic z „metką eco”. Te pomysłowo oznakowane pojazdy wyróżnia zamontowana instalacja gazowa, dzięki czemu są bardziej przyjazne dla środowiska.

 

 

 

 

 

Flota z „metkami” jest dedykowana głównie do obsługi klientów z branży health i pozwoli przyczynić się do zmniejszenia uciążliwości transportu w centrach dużych aglomeracji – zgodnie z założeniami projektu ULTRA ECO.

 

FM Logistic realizując strategię zrównoważonego rozwoju wdraża kompleksowo rozwiązania mające na celu ochronę środowiska. Najnowszym projektem jest flota eco, w samochodach obsługujących klientów z branży farmaceutycznej zamontowane są instalacje gazowe, w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Gaz stosowany do zasilania samochodów dodatkowo gwarantuje silnikom większą elastyczność i płynną prace, co jest szczególnie istotne przy jeździe miejskiej. Każdy „eco” pojazd oznaczony został charakterystyczną metką która gwarantuje obniżony poziom emisji zanieczyszczeń.

 

fm-logistics-eco-2

 

Projekt wdrażany będzie etapami, do końca 2014 roku na drogi wyjedzie 5 samochodów w nowym standardzie, a w 2015 roku mają one stanowić już 15% całej floty dedykowanej branży health. FM Logistic przewiduje także sukcesywne dostosowywanie pojazdów obsługujących klientów z innych branż.

 

Za kreację i wykonanie projektu oznaczeń „eco” samochodów odpowiada firma REKWAR.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C