Ekspansja Air Container w Tulipan Park Gliwice

C

28-05-2010

  Firma Air Container powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Tulipan Park Gliwice. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 4 000 m2 spółka podwoiła zajmowaną przez siebie powierzchnię biznesową. Obecnie Air Container wynajmuje 8 900 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w Polsce.   Air Container Logistics Co., Ltd. jest międzynarodowym operatorem logistycznym specjalizującym się w dystrybucji oraz świadczeniu złożonych procesów (takich jak inwentaryzacja, spedycja, analiza składowania), a także logistyce magazynowej i produkcyjnej. Air Container oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych spełniających najwyższe wymagania klientów na całym świecie.   {modal href="images/stories/aktualnosci/tulipan_big.jpg"} {/modal}Spółka z siedzibą w Korei Południowej prowadzi swoją działalność poprzez sieć biur zlokalizowanych w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy i Polska. Marcin Wnuczek, Dyrektor Air Container Logistics Poland: Tulipan Park Gliwice to projekt, który skupia się na szeroko pojętym "outsourcingu logistycznym" oferując naszym klientom szeroki wachlarz rozwiązań pozwalających na składowanie różnorodnych towarów, gromadzenie elementów produkcyjnych, a także podmontaż małych serii i dostaw skierowanych do klientów. Obecnie Air Container organizuje procesy logistyczne dla firm dostarczających towary do Fabryk GM Poland, Hyunday, Kia.   Paweł Sapek, Dyrektor Regionu SEGRO Poland, dodał: Decyzja Air Container dotycząca wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej w Tulipan Park Gliwice potwierdza, że doskonała lokalizacja Parku w bliskiej odległości od Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozwala zapewnić nam optymalne, zarówno pod względem kosztów, jak i czasu dostaw, rozwiązania dla wszystkich firm z branży motoryzacyjnej, z których wiele już działa w strefie lub współpracuje z firmami ze strefy.   Tulipan Park Gliwice jest położony na terenie 48 hektarów zlokalizowanych w strategicznym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski i 15 kilometrów od węzła autostrad A1 i A4. Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Park oferuje łącznie ponad 200 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 4 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy. Istniejący w Parku funkcjonalny system komunikacji wewnętrznej obejmuje szerokie drogi oraz place manewrowe.

 

Firma Air Container powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Tulipan Park Gliwice. Podpisując umowę najmu na dodatkowe 4 000 m2 spółka podwoiła zajmowaną przez siebie powierzchnię biznesową. Obecnie Air Container wynajmuje 8 900 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w Polsce.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Air Container Logistics Co., Ltd. jest międzynarodowym operatorem logistycznym specjalizującym się w dystrybucji oraz świadczeniu złożonych procesów (takich jak inwentaryzacja, spedycja, analiza składowania), a także logistyce magazynowej i produkcyjnej. Air Container oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych spełniających najwyższe wymagania klientów na całym świecie.

 

{modal href=”images/stories/aktualnosci/tulipan_big.jpg”}

{/modal}Spółka z siedzibą w Korei Południowej prowadzi swoją działalność poprzez sieć biur zlokalizowanych w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy i Polska. Marcin Wnuczek, Dyrektor Air Container Logistics Poland: Tulipan Park Gliwice to projekt, który skupia się na szeroko pojętym “outsourcingu logistycznym” oferując naszym klientom szeroki wachlarz rozwiązań pozwalających na składowanie różnorodnych towarów, gromadzenie elementów produkcyjnych, a także podmontaż małych serii i dostaw skierowanych do klientów. Obecnie Air Container organizuje procesy logistyczne dla firm dostarczających towary do Fabryk GM Poland, Hyunday, Kia.

 

Paweł Sapek, Dyrektor Regionu SEGRO Poland, dodał: Decyzja Air Container dotycząca wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej w Tulipan Park Gliwice potwierdza, że doskonała lokalizacja Parku w bliskiej odległości od Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozwala zapewnić nam optymalne, zarówno pod względem kosztów, jak i czasu dostaw, rozwiązania dla wszystkich firm z branży motoryzacyjnej, z których wiele już działa w strefie lub współpracuje z firmami ze strefy.

 

Tulipan Park Gliwice jest położony na terenie 48 hektarów zlokalizowanych w strategicznym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski i 15 kilometrów od węzła autostrad A1 i A4. Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Park oferuje łącznie ponad 200 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 4 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy. Istniejący w Parku funkcjonalny system komunikacji wewnętrznej obejmuje szerokie drogi oraz place manewrowe.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C