Eksporty kolejowe z Chin do Polski

C

27-06-2014

Od zeszłego roku spółka Hellmann Worldwide Logistics Polska rozszerzyła swoje produkty o nowy – transport kolejowy, który daje możliwość skorzystania z 14 dniowego transportu koleją z Chin do Polski.           Od czerwca br. w ofercie Hellmann Worldwide Logistics Polska klienci znajdą również rozwiązanie transportów kolejowych z Polski do Państwa Środka.   12 czerwca 2014 w Kutnie, na terminalu PCC Intermodal odbyła się oficjalna ceremonia uruchomienia transportu kolejowego na trasie Kutno-Chongqing. Operatorem połączenia kolejowego na trasie Kutno – Chongqing jest Yuxinou Logistics, a partnerami tego przedsięwzięcia - PPC Intermodal oraz Hellmann Worldwide Logistics.   Ceremonie uświetnili swoją obecnością zarówno przedstawiciele władz chińskich jak również przedstawiciele władz polskich.   Możliwość eksportu oraz importu na trasie Polska - Chiny, to kolejne rozwiązanie, które przedsiębiorcy mogą wykorzystać przy planowaniu rozwoju i wymiany gospodarczej między naszymi krajami. Największą zaletą proponowanego transportu kolejowego jest czas tranzytu, krótszy od transportu morskiego oraz korzystniejsza oferta cenowa w porównaniu do stawek w transporcie lotniczym.  

hellman-worldwide-logistics-chiny-1Od zeszłego roku spółka Hellmann Worldwide Logistics Polska rozszerzyła swoje produkty o nowy – transport kolejowy, który daje możliwość skorzystania z 14 dniowego transportu koleją z Chin do Polski.

 

 

 

 

 

hellman-worldwide-logistics-chiny-2Od czerwca br. w ofercie Hellmann Worldwide Logistics Polska klienci znajdą również rozwiązanie transportów kolejowych z Polski do Państwa Środka.

 

12 czerwca 2014 w Kutnie, na terminalu PCC Intermodal odbyła się oficjalna ceremonia uruchomienia transportu kolejowego na trasie Kutno-Chongqing. Operatorem połączenia kolejowego na trasie Kutno – Chongqing jest Yuxinou Logistics, a partnerami tego przedsięwzięcia – PPC Intermodal oraz Hellmann Worldwide Logistics.

 

Ceremonie uświetnili swoją obecnością zarówno przedstawiciele władz chińskich jak również przedstawiciele władz polskich.

 

Możliwość eksportu oraz importu na trasie Polska – Chiny, to kolejne rozwiązanie, które przedsiębiorcy mogą wykorzystać przy planowaniu rozwoju i wymiany gospodarczej między naszymi krajami. Największą zaletą proponowanego transportu kolejowego jest czas tranzytu, krótszy od transportu morskiego oraz korzystniejsza oferta cenowa w porównaniu do stawek w transporcie lotniczym.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C