Emirates SkyCargo koncentrują się na bezpieczeństwie pracowników i powodzeniu operacji

C

28-04-2020


Wraz z szybkim rozwojem siatki przewozów towarowych do blisko 60 miejsc na całym świecie, Emirates SkyCargo, linie lotnicze cargo należące do Emirates, podejmują dodatkowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim pracownikom i powodzenia operacji lotniczych podczas pandemii Covid-19.

 

Od marca zespoły Emirates SkyCargo na całym świecie wdrożyły środki ostrożności, takie jak regularne mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego i noszenie maseczek i rękawiczek.
Oprócz instalacji termicznych skanerów temperatury ciała w kluczowych lokalizacjach w swoim hubie w Dubaju, przewoźnik utworzył również cztery tunele sanityzacji, przez które pracownicy i odwiedzający lotnisko mogą przejść przed wejściem do terminalu cargo Emirates SkyCentral w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju. Tunele wykorzystują nietoksyczne, autoryzowane przez władze środki odkażające w celu zneutralizowania zarazków i wirusów bez wyrządzania jakiejkolwiek szkody osobie przechodzącej przez tunel.
W celu zapewnienia najwyższej ochrony zarówno pracowników, jak i klientów, Emirates SkyCargo przeprowadzają również regularną dezynfekcję swojego terminalu towarowego – w tym stref przeładunkowych i magazynowych, a także centrów przyjmowania klientów oraz stref zrzutu i odbioru ładunku. Maszyny służące do ładownia i wyposażenia samolotów towarowych, w tym urządzenia do ładowania jednostkowego, są również na bieżąco dezynfekowane.
Emirates SkyCargo obsługują obecnie regularne loty samolotami Boeing 777-F i Boeing 777-300ER do prawie 60 miejsc na całym świecie. W ramach siatki połaczeń przewoźnik nieustannie zajmuje się transportem niezbędnego zaopatrzenia medycznego, w tym środków ochrony indywidualnej i farmaceutyków, dostarczając towary tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C