Emirates SkyCargo przetransportowały do Polski artykuły medyczne

C

28-05-2020


Emirates SkyCargo, linie lotnicze cargo należące do Emirates wykonały na początku maja specjalny lot z Szanghaju do Warszawy, który dostarczył najpotrzebniejsze zaopatrzenie medyczne.

 

 

 

Emirates SkyCargo przewiozły do Polski niezbędne towary i zaopatrzenie medyczne – bezdotykowe termometry na podczerwień i środki ochrony osobistej (PPE), m.in. medyczne maski ochronne i winylowe rękawice.

– Linie Emirates SkyCargo dostosowały swoje działania tak, aby efektywnie wspierać przewóz towarów do miejsc, gdzie jest na nie największe zapotrzebowanie, w tym również do Polski. Jako światowy lider w ułatwianiu przepływu niezbędnych ładunków na całym świecie, realizujemy połączenia do Polski, utrzymując ważne powiązania handlowe, szczególnie w tym wymagającym okresie – mówi Jarek Jakubczak, Emirates Cargo Manager w Polsce.

Przewoźnik wykorzystuje zarówno flotę frachtowców Boeing 777 jak również samoloty pasażerskie Boeing 777-300ER przewożąc niezbędne zaopatrzenie medyczne, żywność oraz inne towary.

Ze względu na rosnące potrzeby klientów z kluczowych rynków, linie Emirates SkyCargo zdecydowały się na przewóz ładunków w schowkach bagażowych oraz na siedzeniach swoich samolotów pasażerskich, Boeingów 777-300ER, zapewniając tym samym dodatkowe miejsce do przewozu towarów.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C