Essilor przedłużył umowę najmu o 11 lat

C

13-05-2013

  Producent soczewek korekcyjnych przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowych i biurowych w warszawskim Żerań Park I. Firma wynajęła łącznie ponad 7 tys. mkw powierzchni aż do 2024 r.     Polski oddział Essilor wynajmował dotychczas w Żerań Parku 5 tys. mkw powierzchni magazynowych wraz z powierzchniami biurowymi. Zgodnie z nową umową obowiązującą do marca 2024, firma rozszerzyła swoje zapotrzebowanie o dodatkowe prawie 2 tys. mkw powierzchni w tej lokalizacji. Najemca, decydując się na tak wyjątkowo długi termin umowy, docenił dogodną lokalizację blisko centrum Warszawy i jednocześnie z dobrym dojazdem ztras wylotowych ze stolicyoraz wysoką jakością powierzchni.Właścicielem obiektu, którym zarządza AIG/Lincoln Polska, jest firma Heitman. Essilor projektuje, wytwarza i dostosowuje do indywidualnych potrzebsoczewki okularowe które są lekkie, cienkie i wytrzymałe oraz chronią oczy i przywracają dobrewidzenie. Od 2000 roku Elissor prowadzi również nowoczesne laboratorium optyczne.  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

zeranpark1Producent soczewek korekcyjnych przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowych i biurowych w warszawskim Żerań Park I. Firma wynajęła łącznie ponad 7 tys. mkw powierzchni aż do 2024 r.

 

 


Polski oddział Essilor wynajmował dotychczas w Żerań Parku 5 tys. mkw powierzchni magazynowych wraz z powierzchniami biurowymi. Zgodnie z nową umową obowiązującą do marca 2024, firma rozszerzyła swoje zapotrzebowanie o dodatkowe prawie 2 tys. mkw powierzchni w tej lokalizacji.


Najemca, decydując się na tak wyjątkowo długi termin umowy, docenił dogodną lokalizację blisko centrum Warszawy i jednocześnie z dobrym dojazdem ztras wylotowych ze stolicyoraz wysoką jakością powierzchni.Właścicielem obiektu, którym zarządza AIG/Lincoln Polska, jest firma Heitman.


Essilor projektuje, wytwarza i dostosowuje do indywidualnych potrzebsoczewki okularowe które są lekkie, cienkie i wytrzymałe oraz chronią oczy i przywracają dobrewidzenie. Od 2000 roku Elissor prowadzi również nowoczesne laboratorium optyczne.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C