ET Logistik Sp. z o.o. rozszerza współpracę w zakresie spedycji

C

26-09-2013

Zarządy ET Logistik Sp. z o.o. oraz PEKAES S.A. podjęły wspólną decyzję o rozpoczęciu przygotowań do utworzenia nowego klastra spedycyjno-logistycznego. Celem jest rozwój systemu dystrybucji krajowej przesyłek drobnicowych.       Działanie na rynku krajowym i międzynarodowym oraz obsługa klientów będzie kontynuowana przez oba podmioty w pełni niezależnie. Nowoczesna forma współpracy, jaką jest klaster, zostanie wykorzystana w celu uzyskania efektów synergii w wybranych obszarach współpracy.   Dzięki utworzeniu nowego klastra, PEKAES umocni swoją pozycję na krajowym rynku przewozów drobnicowych. Obaj partnerzy będą również poszukiwad nowych rozwiązao technologicznych i organizacyjnych, które pozwolą na kształtowanie procesów operacyjnych zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju systemów TSL.   Uwzględniając zróżnicowanie aktywności na rynku obaj partnerzy będą poszukiwać nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, które pozwolą na kształtowanie procesów operacyjnych zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju systemów TSL.   - Współpraca z ET Logistik pozwoli PEKAES na umocnienie pozycji we flagowym produkcie, jakim jest spedycja drobnicowa. Chcemy rosnąć w tym, w czym jesteśmy najlepsi i być równocześnie otwarci na nowe możliwości rozwoju Grupy PEKAES ? mówi Arkadiusz Filipowski, członek Zarządu PEKAES.   - Współpraca z PEKAES daje możliwość ET Logistik zwiększenia dynamiki rozwoju na rynku krajowym i europejskim. Konkurencja na tych rynkach się nasila i w branży TSL nadchodzi czas wykorzystania dobrych praktyk, które zostały już upowszechnione w przemyśle, m.in. w znanym na skalę międzynarodową klastrze Dolina Lotnicza ? powiedział dr Grzegorz Kaczor, wiceprezes zarządu ET Logistik Sp. z o.o.    

etlogistik-pekaesZarządy ET Logistik Sp. z o.o. oraz PEKAES S.A. podjęły wspólną decyzję o rozpoczęciu przygotowań do utworzenia nowego klastra spedycyjno-logistycznego. Celem jest rozwój systemu dystrybucji krajowej przesyłek drobnicowych.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Działanie na rynku krajowym i międzynarodowym oraz obsługa klientów będzie kontynuowana przez oba podmioty w pełni niezależnie. Nowoczesna forma współpracy, jaką jest klaster, zostanie wykorzystana w celu uzyskania efektów synergii w wybranych obszarach współpracy.

 

Dzięki utworzeniu nowego klastra, PEKAES umocni swoją pozycję na krajowym rynku przewozów drobnicowych. Obaj partnerzy będą również poszukiwad nowych rozwiązao technologicznych i organizacyjnych, które pozwolą na kształtowanie procesów operacyjnych zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju systemów TSL.

 

Uwzględniając zróżnicowanie aktywności na rynku obaj partnerzy będą poszukiwać nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, które pozwolą na kształtowanie procesów operacyjnych zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju systemów TSL.

 

Współpraca z ET Logistik pozwoli PEKAES na umocnienie pozycji we flagowym produkcie, jakim jest spedycja drobnicowa. Chcemy rosnąć w tym, w czym jesteśmy najlepsi i być równocześnie otwarci na nowe możliwości rozwoju Grupy PEKAES ? mówi Arkadiusz Filipowski, członek Zarządu PEKAES.

 

Współpraca z PEKAES daje możliwość ET Logistik zwiększenia dynamiki rozwoju na rynku krajowym i europejskim. Konkurencja na tych rynkach się nasila i w branży TSL nadchodzi czas wykorzystania dobrych praktyk, które zostały już upowszechnione w przemyśle, m.in. w znanym na skalę międzynarodową klastrze Dolina Lotnicza ? powiedział dr Grzegorz Kaczor, wiceprezes zarządu ET Logistik Sp. z o.o.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C