Europa Zachodnia na celowniku CTL Logistics.

C

28-04-2014

Po 18-latach obecności w Niemczech CTL nie zwalnia tempa rozwoju. Nadal skupia się na obsłudze wymagających, prestiżowych klientów, ale dodatkowo poszerza też ofertę, zasięg działania i dostępność swoich handlowców.         CTL Logistics uruchomiło właśnie dodatkowe, oprócz Berlina, biura handlowe w Dusseldorfie, co jest wynikiem większego zainteresowania jej ofertą logistyczną na rynku niemieckim, ale również klientów z państw Beneluksu - w szczególności Holandii i Belgii. Spółka do tej pory koncentrowała się w tym regionie głównie na realizacji usługi przewozowej w zakresie przewozu paliw, produktów chemicznych czy kontenerów. Warto podkreślić, że CTL wykonuje przewozy w Niemczech jako niezależny przewoźnik kolejowy od 10 lat. Teraz poszerza ofertę, terytorium działania i stawia na kompleksową obsługę logistyczną w zakresie transportu, przeładunków, dostaw surowców, obsługi bocznic kolejowych terminali i zakładów przemysłowych czy serwisu infrastruktury kolejowej. Koncentruje się teraz mocniej na pozyskaniu nowych partnerów w szczególności na rynku niemieckim i holenderskim i budowie większej siatki połączeń do obsługi potoku towarów np. do/z : ARAports, Antwerpii, Neuss czy Dusiburga.   ?- Na zachodzie Europy szukamy nowych klientów i oferujemy im teraz więcej niż do tej pory.Obecnie przewozimy w Niemczech 3 mln ton ładunków rocznie i mamy zamiar co roku powiększać ten wolumen. Zależy nam jednak na zwiększeniu liczby partnerów biznesowych,którzy powierzą nam kompleksową obsługę logistyczną. Uruchomienie nowego biura w Dusseldorfie wg nas bardzo ten proces ułatwi, szczególnie w codziennych relacjach. To idealna lokalizacja do rozwoju sprzedaży posiadanych przez nas w portfolio usług, przede wszystkim ze względu na bliskość holenderskich i niemieckich portów oraz ogromny wolumen obrotu towarowegow tym regionie ? mówi  Jacek Bieczek, Prezes CTL Logistics.   Oficjalne uruchomienie nowego biura CTL Logistics w Dusseldorfie ogłoszono na zorganizowanym w Konsulacie RP w Kolonii spotkaniu CTL Logistics z przedstawicielami niemieckiego biznesu, które odbyło się w dniu 27 marca 2014 roku.

ctlPo 18-latach obecności w Niemczech CTL nie zwalnia tempa rozwoju. Nadal skupia się na obsłudze wymagających, prestiżowych klientów, ale dodatkowo poszerza też ofertę, zasięg działania i dostępność swoich handlowców.

 

 

 

 

CTL Logistics uruchomiło właśnie dodatkowe, oprócz Berlina, biura handlowe w Dusseldorfie, co jest wynikiem większego zainteresowania jej ofertą logistyczną na rynku niemieckim, ale również klientów z państw Beneluksu – w szczególności Holandii i Belgii. Spółka do tej pory koncentrowała się w tym regionie głównie na realizacji usługi przewozowej w zakresie przewozu paliw, produktów chemicznych czy kontenerów. Warto podkreślić, że CTL wykonuje przewozy w Niemczech jako niezależny przewoźnik kolejowy od 10 lat. Teraz poszerza ofertę, terytorium działania i stawia na kompleksową obsługę logistyczną w zakresie transportu, przeładunków, dostaw surowców, obsługi bocznic kolejowych terminali i zakładów przemysłowych czy serwisu infrastruktury kolejowej. Koncentruje się teraz mocniej na pozyskaniu nowych partnerów w szczególności na rynku niemieckim i holenderskim i budowie większej siatki połączeń do obsługi potoku towarów np. do/z : ARAports, Antwerpii, Neuss czy Dusiburga.

 

?- Na zachodzie Europy szukamy nowych klientów i oferujemy im teraz więcej niż do tej pory.Obecnie przewozimy w Niemczech 3 mln ton ładunków rocznie i mamy zamiar co roku powiększać ten wolumen. Zależy nam jednak na zwiększeniu liczby partnerów biznesowych,którzy powierzą nam kompleksową obsługę logistyczną. Uruchomienie nowego biura w Dusseldorfie wg nas bardzo ten proces ułatwi, szczególnie w codziennych relacjach. To idealna lokalizacja do rozwoju sprzedaży posiadanych przez nas w portfolio usług, przede wszystkim ze względu na bliskość holenderskich i niemieckich portów oraz ogromny wolumen obrotu towarowegow tym regionie ? mówi  Jacek Bieczek, Prezes CTL Logistics.

 

Oficjalne uruchomienie nowego biura CTL Logistics w Dusseldorfie ogłoszono na zorganizowanym w Konsulacie RP w Kolonii spotkaniu CTL Logistics z przedstawicielami niemieckiego biznesu, które odbyło się w dniu 27 marca 2014 roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C