Europejski Fundusz Leasingowy zarejestrował największą ilość nowych samochodów

C

29-12-2010

{modal href="/images/stories/carkey1_big.jpg"}   {/modal}Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK) za listopad 2010, Europejski Fundusz Leasingowy zarejestrował 1.946 nowych pojazdów. Tym samym EFL umacnia i potwierdza swoją pozycję lidera rynku leasingu w obszarze pojazdów lekkich.     Statystyki CEPiK pokazują, że Europejski Fundusz Leasingowy w listopadzie zarejestrował 1.946 nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T DMC, zaś licząc od początku roku liczba ta wyniosła 12 124 sztuki.   Dobry wynik Europejskiego Funduszu Leasingowego i wyraźna poprawa w stosunku do październikowego zestawienia są efektem bardzo wzmożonej aktywności marketingowej i sprzedażowej firmy w 4 kwartale br. Zapowiedziane przez Ministerstwo Finansów zmiany legislacyjne dotyczące zniesienia pełnego prawa do odliczenia podatku VAT wraz z końcem 2010 roku wywołały lawinę zamówień na samochody osobowe z homologacją ciężarową. Przedsiębiorcy, w obliczu nadchodzących, zmian, zdecydowali się przyspieszyć inwestycje w nowe samochody, a te z homologacją ciężarową stały się jednymi z najczęściej wybieranych samochodów w salonach dealerskich.   Aby zachęcić przedsiębiorców do zakupu samochodu jeszcze w 2010 roku, EFL od września prowadził kampanię promocyjną, której ideą było wsparcie dla firm, zamierzających skorzystać z ostatniej szansy na odliczenie podatku VAT od zakupu samochodów z kratką. W ramach oferty udostępniono kilkadziesiąt modeli samochodów, w tym również bogaty wachlarz aut osobowych z homologacją ciężarową.   {modal href="/images/stories/efl2_big.jpg"}{/modal}   Fot. SXC                                                          

{modal href=”/images/stories/carkey1_big.jpg”}

 

{/modal}Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK) za listopad 2010, Europejski Fundusz Leasingowy zarejestrował 1.946 nowych pojazdów. Tym samym EFL umacnia i potwierdza swoją pozycję lidera rynku leasingu w obszarze pojazdów lekkich.

PROMOCJA

PROMOCJA


 

 

Statystyki CEPiK pokazują, że Europejski Fundusz Leasingowy w listopadzie zarejestrował 1.946 nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T DMC, zaś licząc od początku roku liczba ta wyniosła 12 124 sztuki.

 

Dobry wynik Europejskiego Funduszu Leasingowego i wyraźna poprawa w stosunku do październikowego zestawienia są efektem bardzo wzmożonej aktywności marketingowej i sprzedażowej firmy w 4 kwartale br. Zapowiedziane przez Ministerstwo Finansów zmiany legislacyjne dotyczące zniesienia pełnego prawa do odliczenia podatku VAT wraz z końcem 2010 roku wywołały lawinę zamówień na samochody osobowe z homologacją ciężarową. Przedsiębiorcy, w obliczu nadchodzących, zmian, zdecydowali się przyspieszyć inwestycje w nowe samochody, a te z homologacją ciężarową stały się jednymi z najczęściej wybieranych samochodów w salonach dealerskich.

 

Aby zachęcić przedsiębiorców do zakupu samochodu jeszcze w 2010 roku, EFL od września prowadził kampanię promocyjną, której ideą było wsparcie dla firm, zamierzających skorzystać z ostatniej szansy na odliczenie podatku VAT od zakupu samochodów z kratką. W ramach oferty udostępniono kilkadziesiąt modeli samochodów, w tym również bogaty wachlarz aut osobowych z homologacją ciężarową.

 

{modal href=”/images/stories/efl2_big.jpg”}{/modal}

 

Fot. SXC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C