Eurotoll rozszerza zasięg

C

24-05-2017

Eurotoll oferuje klientom z branży transportowej możliwość podróżowania z jednym urządzeniem do opłat drogowych w sześciu krajach: Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, a wkrótce w Belgii i Niemczech.

Eurotoll oferuje klientom z branży transportowej możliwość podróżowania z jednym urządzeniem do opłat drogowych w sześciu krajach: Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, a wkrótce w Belgii i Niemczech.

 

Eurotoll rozszerza zasięg TRIBOX Air na Belgię i Niemcy

Już wykorzystywany do podróży w sieciach francuskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, belgijskiej (tunel Liefkenshoek) i dostępny od początku lutego w Austrii, TRIBOX Air pozwoli klientom Eurotoll podróżować po całej Belgii (sieć Viapass) latem 2017 roku oraz w Niemczech w roku 2018. Dlatego TRIBOX Air odpowiada na potrzebę firm transportowych aby dysponowały interoperacyjnym urządzeniem, które obsługuje wiele sieci i może być zdalnie zaprogramowane, aby podróżować po obszarze 6 europejskich krajów.

To urządzenie uzupełnia międzynarodowy zasięg Eurotoll w 16 krajach w Europie. Po 10 latach działalności, sieć obejmuje 55 000 km dróg płatnych oraz tuneli, mostów i parkingów strzeżonych we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwecji, Danii, Polsce, Czechach, Węgrzech, Słowacji, Szwajcarii, Luksemburgu a także Holandii.

Podłączany na stałe lub do gniazda zapalniczki, TRIBOX Air jest prosty w instalacji i obsłudze. Obudowa łączy technologie DSRC i GNSS. Dane mogą być modyfikowane na odległość dzięki technologii “over the air”. W związku z tym przewoźnicy mogą ponownie przypisać urządzenie do nowego pojazdu bez konieczności jego zwrotu czy wymiany. Istnieje również możliwość zaktualizowania oprogramowania TRIBOX Air w celu podłączenia nowych sieci lub nowych usług, bez konieczności zamawiania nowego urządzenia. Powoduje to znaczne oszczędności w kosztach logistycznych. TRIBOX Air łączy również usługi geolokalizacyjne, nie tylko geofencing, ale także różne alerty i narzędzia umożliwiające zarządzanie POI (Points Of Interest). Zarządzający flotą mogą dzięki temu lepiej ją zorganizować, kontrolować aktywność swoich pojazdów i optymalizować przejazdy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C