Expo Silesia – Targi TRANSPORTEX 2017

C

21-04-2017

Targi TRANSPORTEX to doskonała okazja do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.     Targi TRANSPORTEX - musisz tu być!   ZAREJESTRUJ SIĘ ON-LINE I WEJDŹ ZA DARMO!   Zapraszamy do odwiedzenia Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które są doskonałą okazją do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii  i usług transportowych.   Targi TRANSPORTEX odbędą się w dniach 26 - 27 kwietnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.     Zapoznaj się z: Listą wystawców i firm reprezentowanych Informacjami dla zwiedzających Programem wydarzeń towarzyszących   Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX towarzyszyć będą Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA oraz Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.   Kontakt do organizatora:   Wioletta Błońska-Dudek - Kierownik Działu Targowego tel.: +48 32 788 75 06 kom.: +48 510 031 732 e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia 41-219 Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 124

transportex targi

Targi TRANSPORTEX to doskonała okazja do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.

 

 

TRANSPORTEX 2017

Targi TRANSPORTEX – musisz tu być!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ ON-LINE I WEJDŹ ZA DARMO!

 

Zapraszamy do odwiedzenia Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które są doskonałą okazją do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii  i usług transportowych.

 

Targi TRANSPORTEX odbędą się w dniach 26 – 27 kwietnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

SilesiaTSL EXPO 2011

 

Zapoznaj się z:

 

Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX towarzyszyć będą Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA oraz Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

 

Kontakt do organizatora:

 

Wioletta Błońska-Dudek – Kierownik Działu Targowego

tel.: +48 32 788 75 06
kom.: +48 510 031 732
e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia

41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C