FedEx Trade Networks otwiera trzy nowe biura w Polsce i na Bliskim Wschodzie

C

26-05-2010

FedEx Trade Networks, spółka zależna FedEx Corp. (NYSE: FDX) i dystrybutor przesyłek międzynarodowych drogą morską i powietrzną ogłosił dzisiaj otwarcie trzech nowych biur w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ten najnowszy etap planu globalnej ekspansji firmy obejmuje uruchomienie nowych biur w Warszawie i Gdyni w Polsce oraz w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. - Nasi klienci podkreślają, że chętniej współpracują z firmami, które mają swoje biura w regionie, w którym prowadzą działalność gospodarczą - powiedział Fred Schardt, prezes i dyrektor generalny FedEx Trade Networks - Dlatego też zamierzamy w dalszym ciągu rozbudowywać naszą infrastrukturę i wzmacniać obecność na kluczowych rynkach. Otwarcie nowych biur w Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich to kolejny krok w strategii FedEx - globalnej firmy spedycyjnej z siedzibą w Memphis. Potencjał polskiej gospodarki w połączeniu z centralną lokalizacją Polski w Europie i nad Morzem Bałtyckim pozwala na przeprowadzanie ważnych transakcji handlowych za pośrednictwem biur w Warszawie i Gdyni. Natomiast Dubaj - jeden z najbardziej dynamicznych ośrodków przeładunkowych na świecie - dzięki swojej strategicznej lokalizacji w połowie drogi pomiędzy rynkami regionu Azji-Pacyfiku i Europy zapewnia klientom FedEx Trade Networks lepsze połączenie z tymi regionami. Od czasu rozpoczęcia realizacji planu globalnej ekspansji w 2008 r. firma FedEx Trade Networks otworzyła w sumie 25 nowych biur spedycyjnych na całym świecie, których załogę stanowią oddani pracownicy z danego kraju. FedEx Trade Networks dostosowuje ofertę swoich usług wsparcia do potrzeb swoich klientów w każdym miejscu. - Staramy się zapewnić naszym coraz liczniejszym klientom z całego świata jak najbardziej elastyczne i niezawodne usługi spedycyjne - powiedział Schardt. - Oferowanie naszym klientom dostępu do regionalnych usług wsparcia w ich rodzimym języku i lokalnej strefie czasowej to kolejny przykład naszych nieustannych wysiłków w tym zakresie. Biura w Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich dołączają do globalnej sieci spedycyjnej FedEx Trade Networks. Kolejne biura znajdują się m.in. w: Belgii, Wielkiej Brytanii (Londyn i Manchester), Holandii, Francji, Indiach (Bombaj i Madras), Meksyku, Brazylii, Singapurze, na Tajwanie, w Hongkongu oraz Chinach (Szanghaj, Pekin, Guangzhou, Shenzhen, Qingdao, Tianjin, Xiamen, Dalian i Ningbo). Firma ma również swoje przedstawicielstwo w Wietnamie.  


FedEx Trade Networks, spółka zależna FedEx Corp. (NYSE: FDX) i dystrybutor przesyłek międzynarodowych drogą morską i powietrzną ogłosił dzisiaj otwarcie trzech nowych biur w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ten najnowszy etap planu globalnej ekspansji firmy obejmuje uruchomienie nowych biur w Warszawie i Gdyni w Polsce oraz w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


PROMOCJA

PROMOCJA

Nasi klienci podkreślają, że chętniej współpracują z firmami, które mają swoje biura w regionie, w którym prowadzą działalność gospodarczą – powiedział Fred Schardt, prezes i dyrektor generalny FedEx Trade Networks – Dlatego też zamierzamy w dalszym ciągu rozbudowywać naszą infrastrukturę i wzmacniać obecność na kluczowych rynkach.


Otwarcie nowych biur w Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich to kolejny krok w strategii FedEx – globalnej firmy spedycyjnej z siedzibą w Memphis. Potencjał polskiej gospodarki w połączeniu z centralną lokalizacją Polski w Europie i nad Morzem Bałtyckim pozwala na przeprowadzanie ważnych transakcji handlowych za pośrednictwem biur w Warszawie i Gdyni. Natomiast Dubaj – jeden z najbardziej dynamicznych ośrodków przeładunkowych na świecie – dzięki swojej strategicznej lokalizacji w połowie drogi pomiędzy rynkami regionu Azji-Pacyfiku i Europy zapewnia klientom FedEx Trade Networks lepsze połączenie z tymi regionami.


Od czasu rozpoczęcia realizacji planu globalnej ekspansji w 2008 r. firma FedEx Trade Networks otworzyła w sumie 25 nowych biur spedycyjnych na całym świecie, których załogę stanowią oddani pracownicy z danego kraju. FedEx Trade Networks dostosowuje ofertę swoich usług wsparcia do potrzeb swoich klientów w każdym miejscu.


Staramy się zapewnić naszym coraz liczniejszym klientom z całego świata jak najbardziej elastyczne i niezawodne usługi spedycyjne – powiedział Schardt.Oferowanie naszym klientom dostępu do regionalnych usług wsparcia w ich rodzimym języku i lokalnej strefie czasowej to kolejny przykład naszych nieustannych wysiłków w tym zakresie.


Biura w Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich dołączają do globalnej sieci spedycyjnej FedEx Trade Networks. Kolejne biura znajdują się m.in. w: Belgii, Wielkiej Brytanii (Londyn i Manchester), Holandii, Francji, Indiach (Bombaj i Madras), Meksyku, Brazylii, Singapurze, na Tajwanie, w Hongkongu oraz Chinach (Szanghaj, Pekin, Guangzhou, Shenzhen, Qingdao, Tianjin, Xiamen, Dalian i Ningbo). Firma ma również swoje przedstawicielstwo w Wietnamie.


 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C