FedEx uruchomił nowe loty do Gdańska

C

06-11-2012

Firma FedEx Express od 5 listopada 2012 r. uruchomił nowe loty do Gdańska i z powrotem. Przedsiębiorstwa z regionu, którym zależy na rozwoju relacji handlowych, zyskają w ten sposób szersze możliwości w zakresie globalnego przewozu przesyłek. Połączenie lotnicze firmy FedEx do i z Gdańska będzie obsługiwane przez samolot ATR42.         Loty będą odbywały się cztery razy w tygodniu i obejmowały przystanek w Berlinie, co zapewni połączenie Gdańska z europejskim centrum dystrybucyjnym FedEx w podparyskim porcie lotniczym Roissy-Charles de Gaulle. Stamtąd przesyłki będą trafiały do światowej sieci transportowej przedsiębiorstwa. Nowe połączenie udostępni klientom z północy Polski zoptymalizowane usługi.   Zmienią się godziny odbierania i dostarczania przesyłek, odbiór będzie mógł bowiem następować do trzech godzin później, natomiast dostawy - do trzech godzin wcześniej.   Przesyłki z regionu Gdańska obejmie również usługa dostawy na Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych w następnym dniu roboczym.    


feeddexFirma FedEx Express od 5 listopada 2012 r. uruchomił nowe loty do Gdańska i z powrotem. Przedsiębiorstwa z regionu, którym zależy na rozwoju relacji handlowych, zyskają w ten sposób szersze możliwości w zakresie globalnego przewozu przesyłek. Połączenie lotnicze firmy FedEx do i z Gdańska będzie obsługiwane przez samolot ATR42.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 


Loty będą odbywały się cztery razy w tygodniu i obejmowały przystanek w Berlinie, co zapewni połączenie Gdańska z europejskim centrum dystrybucyjnym FedEx w podparyskim porcie lotniczym Roissy-Charles de Gaulle. Stamtąd przesyłki będą trafiały do światowej sieci transportowej przedsiębiorstwa. Nowe połączenie udostępni klientom z północy Polski zoptymalizowane usługi.

 

Zmienią się godziny odbierania i dostarczania przesyłek, odbiór będzie mógł bowiem następować do trzech godzin później, natomiast dostawy – do trzech godzin wcześniej.

 

Przesyłki z regionu Gdańska obejmie również usługa dostawy na Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych w następnym dniu roboczym.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C