Fiege atrakcyjne dla specjalistów i menedżerów

C

05-09-2011

  Antal International, firma specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla z różnych sektorów rynku, opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege znalazła się w grupie trzech firm z branży logistycznej, które specjaliści i menedżerowie z różnych branż wskazali jako najbardziej atrakcyjne. Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1900 respondentów na przełomie czerwca i lipca 2011 roku. Specjaliści i menedżerowie z różnych branż odpowiadali na pytania dotyczące ich preferencji względem potencjalnych pracodawców. Jako najbardziej atrakcyjne wskazywali oni  zatrudnienie w korporacjach lub firmach międzynarodowych. Dla pracowników tego szczebla ważne są także wielkość i prestiż firmy, oraz styl zarządzania i kultura organizacyjna. Z badań wynika również, że wiedzę o firmie zdobywają oni z biuletynów informacyjnych firm i od znajomych pracujących w danym przedsiębiorstwie."Zaliczenie Fiege do grona najbardziej pożądanych pracodawców 2011 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i atmosfery, w której pracują.  Dbamy o to, aby mieli możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju swoich umiejętności, zainteresowań i pasji. Wszystkie nasze działania zmierzają do pokazania pełnego wizerunku firmy Fiege - skupionej nie tylko na rozwoju biznesu, ale także dbającej o swoich Pracowników, bez których nie miałaby szans na osiągnięcie sukcesu. Wyróżnienie to dedykuję wszystkim naszym Pracownikom, dziękując im za codzienną pracę, zaangażowanie i entuzjazm - mówi Piotr Kohmann, dyrektor generalny Fiege Sp. z o.o. Fiege po raz pierwszy znalazła się w tym zestawieniu, plasując się na trzecim miejscu wśród firm z branży logistycznej i transportowej za Bombardier Transportation i za polskimi liniami lotniczymi LOT. Antal International, już po raz drugi opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege dołączyła do grona prestiżowych firm, takich jak: 3M, Amway, Budimex, General Electric, GlaxoSmithKline, Google, Grupa BRE, Grupa ITI, IBM, Microsoft, Procter & Gamble, Toyota oraz Unilever.

 

Antal International, firma specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla z różnych sektorów rynku, opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege znalazła się w grupie trzech firm z branży logistycznej, które specjaliści i menedżerowie z różnych branż wskazali jako najbardziej atrakcyjne.


Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1900 respondentów na przełomie czerwca i lipca 2011 roku. Specjaliści i menedżerowie z różnych branż odpowiadali na pytania dotyczące ich preferencji względem potencjalnych pracodawców. Jako najbardziej atrakcyjne wskazywali oni  zatrudnienie w korporacjach lub firmach międzynarodowych. Dla pracowników tego szczebla ważne są także wielkość i prestiż firmy, oraz styl zarządzania i kultura organizacyjna. Z badań wynika również, że wiedzę o firmie zdobywają oni z biuletynów informacyjnych firm i od znajomych pracujących w danym przedsiębiorstwie.

“Zaliczenie Fiege do grona najbardziej pożądanych pracodawców 2011 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i atmosfery, w której pracują.  Dbamy o to, aby mieli możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju swoich umiejętności, zainteresowań i pasji. Wszystkie nasze działania zmierzają do pokazania pełnego wizerunku firmy Fiege – skupionej nie tylko na rozwoju biznesu, ale także dbającej o swoich Pracowników, bez których nie miałaby szans na osiągnięcie sukcesu. Wyróżnienie to dedykuję wszystkim naszym Pracownikom, dziękując im za codzienną pracę, zaangażowanie i entuzjazm – mówi Piotr Kohmann, dyrektor generalny Fiege Sp. z o.o.

Fiege po raz pierwszy znalazła się w tym zestawieniu, plasując się na trzecim miejscu wśród firm z branży logistycznej i transportowej za Bombardier Transportation i za polskimi liniami lotniczymi LOT.


Antal International, już po raz drugi opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege dołączyła do grona prestiżowych firm, takich jak: 3M, Amway, Budimex, General Electric, GlaxoSmithKline, Google, Grupa BRE, Grupa ITI, IBM, Microsoft, Procter & Gamble, Toyota oraz Unilever.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C