FIEGE dla studentów Katedry Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

C

23-11-2010

  {modal href="/images/stories/zjs1_big.jpg"}{/modal} W listopadzie bieżącego roku Fiege podpisało porozumienie o współpracy z Katedrą Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.   Współpraca ma celu wymianę doświadczeń pomiędzy praktykami i nauczycielami akademickimi oraz uzupełnienie teoretycznej wiedzy studentów Katedry o wiedzę praktyczną.     W ramach współpracy wysokiej klasy specjaliści zatrudnieni w Fiege poprowadzą wykłady z zarządzania logistycznego zakończone praktycznymi warsztatami, na których studenci będą opracowywać optymalne modele zarządzania logistyką dla wybranych firm.   - Jako firma odpowiedzialna społecznie wierzymy, że zapewnienie możliwości edukacji i rozwoju studentom, wsparcie nauki i przedsiębiorczości będzie decydowało o przyszłości naszej gospodarki. Decyzja o współpracy z Katedrą Logistyki Ekonomicznej jest wynikiem aktywności jej studentów i ich potrzebą pogłębiania wiedzy o logistyce. Wierzymy, że Fiege ze swoim wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku i kilkudziesięcioletnim w całej Europie pomoże im zdobyć i ugruntować wiedzę o najnowszych rozwiązaniach logistyki i zarządzaniu firmą logistyczną - mówi Andrzej Wątrobiński Dyrektor Personalny Fiege SE/CEE i Polska.       W ramach porozumienia przewiduje się również rekrutację studentów na płatne praktyki w Fiege. Studenci objęci programem praktyk będą mieli szansę poznania praktycznej działalności firmy i realizowania konkretnych zadań pod okiem doświadczonych pracowników firmy. Tak zdobyte doświadczenia ułatwią im planowanie kariery i ustalenie preferencji  zawodowych, które będą decydowały w przyszłości o ich sukcesie w zawodzie logistyka.   Porozumienie obejmuje także współpracę z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi, dając studentom możliwość poznania  najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych.  

 

{modal href=”/images/stories/zjs1_big.jpg”}{/modal}

W listopadzie bieżącego roku Fiege podpisało porozumienie o współpracy z Katedrą Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Współpraca ma celu wymianę doświadczeń pomiędzy praktykami i nauczycielami akademickimi oraz uzupełnienie teoretycznej wiedzy studentów Katedry o wiedzę praktyczną.

 

 

W ramach współpracy wysokiej klasy specjaliści zatrudnieni w Fiege poprowadzą wykłady z zarządzania logistycznego zakończone praktycznymi warsztatami, na których studenci będą opracowywać optymalne modele zarządzania logistyką dla wybranych firm.

 

– Jako firma odpowiedzialna społecznie wierzymy, że zapewnienie możliwości edukacji i rozwoju studentom, wsparcie nauki i przedsiębiorczości będzie decydowało o przyszłości naszej gospodarki. Decyzja o współpracy z Katedrą Logistyki Ekonomicznej jest wynikiem aktywności jej studentów i ich potrzebą pogłębiania wiedzy o logistyce. Wierzymy, że Fiege ze swoim wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku i kilkudziesięcioletnim w całej Europie pomoże im zdobyć i ugruntować wiedzę o najnowszych rozwiązaniach logistyki i zarządzaniu firmą logistyczną – mówi Andrzej Wątrobiński Dyrektor Personalny Fiege SE/CEE i Polska.    

 

W ramach porozumienia przewiduje się również rekrutację studentów na płatne praktyki w Fiege. Studenci objęci programem praktyk będą mieli szansę poznania praktycznej działalności firmy i realizowania konkretnych zadań pod okiem doświadczonych pracowników firmy. Tak zdobyte doświadczenia ułatwią im planowanie kariery i ustalenie preferencji  zawodowych, które będą decydowały w przyszłości o ich sukcesie w zawodzie logistyka.

 

Porozumienie obejmuje także współpracę z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi, dając studentom możliwość poznania  najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C