FIEGE i BREMBO rozszerzają zakres współpracy w Polsce

C

26-10-2010

  {modal href="/images/stories/fiege3_big.jpg"}{/modal}Polski oddział firmy Fiege w Dąbrowie Górniczej rozszerza zakres świadczonych usług dla firmy Brembo, światowego lidera w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych oraz komponentów dla samochodów osobowych i ciężarowych.       consolidation W ramach dotychczasowej umowy zapewniającej kompleksową obsługę logistyczną tarcz hamulcowych współpraca zostaje rozszerzona o obsługę klocków hamulcowych w zakresie magazynowania, kompletacji oraz dystrybucji. Firma FIEGE, jedna z wiodących europejskich firm logistycznych, rozpoczęła współpracę z BREMBO w roku 2007. Na potrzeby kontraktu wykorzystano nowoczesne technologie w zakresie logistyki produkcyjnej, obejmujące grawerowanie, znakowanie oraz przygotowywanie zestawów produktów dla ostatecznych odbiorców.   - W naszej dotychczasowej współpracy z Fiege notujemy bardzo wysoką wartość wskaźników jakościowych, takich jak terminowość i poprawność kompletacji zamówień. Ten fakt, oraz partnerska postawa obu stron, elastyczność i otwartość na wzajemne potrzeby przekładają się na wzrost naszej przewagi konkurencyjnej na rynku i w dużym stopniu przyczyniają się do systematycznego zwiększania zakresu naszej współpracy - mówi Fulvio Mittino, dyrektor zakładu Brembo.   Firma Brembo istnieje od 1961, w Polsce działa od 1995 roku. Jest międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości układów hamulcowych oraz podzespołów i komponentów do motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, a także samochodów wyścigowych. Brembo oferuje swoje produkty Klientom w 70 krajach. Zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech, Polsce, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Brazylii, USA, Meksyku, Chinach, Japonii i Indiach. Produkty Brembo sprzedawane są przez firmy zlokalizowane na głównych rynkach zbytu, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, USA i Japonii. Grupa posiada ponad 5400 współpracowników, z których prawie 10% to inżynierowie i specjaliści zaangażowani w badania i rozwój produktów.

 

{modal href=”/images/stories/fiege3_big.jpg”}{/modal}Polski oddział firmy Fiege w Dąbrowie Górniczej rozszerza zakres świadczonych usług dla firmy Brembo, światowego lidera w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych oraz komponentów dla samochodów osobowych i ciężarowych.

 

 


 


W ramach dotychczasowej umowy zapewniającej kompleksową obsługę logistyczną tarcz hamulcowych współpraca zostaje rozszerzona o obsługę klocków hamulcowych w zakresie magazynowania, kompletacji oraz dystrybucji. Firma FIEGE, jedna z wiodących europejskich firm logistycznych, rozpoczęła współpracę z BREMBO w roku 2007. Na potrzeby kontraktu wykorzystano nowoczesne technologie w zakresie logistyki produkcyjnej, obejmujące grawerowanie, znakowanie oraz przygotowywanie zestawów produktów dla ostatecznych odbiorców.

 

– W naszej dotychczasowej współpracy z Fiege notujemy bardzo wysoką wartość wskaźników jakościowych, takich jak terminowość i poprawność kompletacji zamówień. Ten fakt, oraz partnerska postawa obu stron, elastyczność i otwartość na wzajemne potrzeby przekładają się na wzrost naszej przewagi konkurencyjnej na rynku i w dużym stopniu przyczyniają się do systematycznego zwiększania zakresu naszej współpracy – mówi Fulvio Mittino, dyrektor zakładu Brembo.

 

Firma Brembo istnieje od 1961, w Polsce działa od 1995 roku. Jest międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości układów hamulcowych oraz podzespołów i komponentów do motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, a także samochodów wyścigowych. Brembo oferuje swoje produkty Klientom w 70 krajach. Zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech, Polsce, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Brazylii, USA, Meksyku, Chinach, Japonii i Indiach.


Produkty Brembo sprzedawane są przez firmy zlokalizowane na głównych rynkach zbytu, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, USA i Japonii. Grupa posiada ponad 5400 współpracowników, z których prawie 10% to inżynierowie i specjaliści zaangażowani w badania i rozwój produktów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C