FIEGE i Fujitso General (Euro) Gmbh przedłużają długoletnią współpracę

C

08-09-2010

  {modal href="/images/stories/fiegeDG_big.jpg"} {/modal} Fujitsu General (Euro) GmbH i Fiege podpisały umowę przedłużającą współpracę zapoczątkowaną w 2005 roku. Umowa obejmować będzie dotychczasowe usługi dotyczące logistyki magazynowej i transportu. Magazyn firmy Fiege w Dąbrowie Górniczej dedykowany do obsługi FGE to powierzchnia ponad 30 000 metrów kwadratowych. Produkty Fujitsu General Europe objęte są w nim procedurą składu celnego.   Fujitsu General (Euro) GmbH jest renomowanym producentem systemów klimatyzacji z przeznaczeniem dla domu, biura i przemysłu Ze względu na dużą sezonowość sprzedaży urządzeń FGE, obie strony zwracają szczególną uwagę na elastyczność obsługi z uwzględnieniem utrzymania najwyższych standardów jakościowych także w okresach wzmożonej aktywności.   - Od naszego operatora logistycznego oczekujemy usług na wysokim poziomie w oparciu o zaawansowane technologie. Wieloletnia współpraca z firmą Fiege dowiodła, że operator jest elastyczny oraz umiejętnie dostosowuje się do wysoko ustawionych przez Fujitsu General Europe wymagań biznesowych - powiedział przedstawiciel firmy Fujitsu General (Euro) GmbH.   Korzystanie z usług Fiege ułatwia firmom optymalizowanie kosztów, zsynchronizowanie procesów związanych z łańcuchem dostaw oraz przyspieszenie obsługiwania zamówień.  Fiege przykłada największą wagę do specyfiki działalności oraz niestandardowych potrzeb Klienta, aby optymalnie dostosować sposób obsługi do stawianych przez niego wymagań. Wywiązywanie się z przyjętych zobowiązań, elastyczność, przestrzeganie standardów jakości i dostarczanie efektywnych rozwiązań przekłada się na budowanie zaufania w relacjach z Klientami. - Podjęcie przez firmę Fujitsu decyzji o przedłużeniu współpracy jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jest to wyraźny dowód na to, że dostarczamy naszym Klientom usługi o najwyższej jakości z uwzględnieniem ich indywidualnych wymagań - powiedział Piotr Kohmann, dyrektor generalny Fiege Sp.z o.o.

 

{modal href=”/images/stories/fiegeDG_big.jpg”}

{/modal}

Fujitsu General (Euro) GmbH i Fiege podpisały umowę przedłużającą współpracę zapoczątkowaną w 2005 roku. Umowa obejmować będzie dotychczasowe usługi dotyczące logistyki magazynowej i transportu. Magazyn firmy Fiege w Dąbrowie Górniczej dedykowany do obsługi FGE to powierzchnia ponad 30 000 metrów kwadratowych. Produkty Fujitsu General Europe objęte są w nim procedurą składu celnego.

 

Fujitsu General (Euro) GmbH jest renomowanym producentem systemów klimatyzacji z przeznaczeniem dla domu, biura i przemysłu


Ze względu na dużą sezonowość sprzedaży urządzeń FGE, obie strony zwracają szczególną uwagę na elastyczność obsługi z uwzględnieniem utrzymania najwyższych standardów jakościowych także w okresach wzmożonej aktywności.

 

– Od naszego operatora logistycznego oczekujemy usług na wysokim poziomie w oparciu o zaawansowane technologie. Wieloletnia współpraca z firmą Fiege dowiodła, że operator jest elastyczny oraz umiejętnie dostosowuje się do wysoko ustawionych przez Fujitsu General Europe wymagań biznesowych – powiedział przedstawiciel firmy Fujitsu General (Euro) GmbH.

 

Korzystanie z usług Fiege ułatwia firmom optymalizowanie kosztów, zsynchronizowanie procesów związanych z łańcuchem dostaw oraz przyspieszenie obsługiwania zamówień.  Fiege przykłada największą wagę do specyfiki działalności oraz niestandardowych potrzeb Klienta, aby optymalnie dostosować sposób obsługi do stawianych przez niego wymagań. Wywiązywanie się z przyjętych zobowiązań, elastyczność, przestrzeganie standardów jakości i dostarczanie efektywnych rozwiązań przekłada się na budowanie zaufania w relacjach z Klientami.


– Podjęcie przez firmę Fujitsu decyzji o przedłużeniu współpracy jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jest to wyraźny dowód na to, że dostarczamy naszym Klientom usługi o najwyższej jakości z uwzględnieniem ich indywidualnych wymagań powiedział Piotr Kohmann, dyrektor generalny Fiege Sp.z o.o.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C