FIEGE na targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich

C

12-11-2010

  {modal href="/images/stories/konik_big.jpg"}{/modal} W dniach 29-30 października 2010 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się  siódma edycja Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "Konik".   W targach wzięli udział studenci Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wspieranego przez Fiege.      Członkowie Koła zachęcali nowoprzyjętych na uczelnię studentów do zaangażowania się w działalność koła, zdobywanie cennego doświadczenia oraz możliwość współpracy z praktykami logistyki już od pierwszego roku studiów. W czasie trwania targów studenci prezentowali osiągnięcia kół naukowych dotyczące projektów, doświadczeń, wyników badań i nowatorskich rozwiązań. Targi ?Konik? to największa tego typu impreza na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni targów zaprezentowało swoją działalność ponad 50 najaktywniejszych Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.   Koło Logistyki Stosowanej, które powstało w 2001 roku, w ramach swojej działalności organizuje szereg inicjatyw pozwalających na pogłębienie wiedzy teoretycznej z zakresu logistyki zdobytej w czasie studiów. Największą inicjatywą SKLS jest Forum Młodej Logistyki organizowane co rok, dające studentom możliwość spotkań z praktykami logistyki oraz okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i rozwiązaniami w logistyce.   Fiege aktywnie współpracuje z uczelniami wyższymi wspierając funkcjonowanie kół naukowych, organizację konferencji oraz innych inicjatyw, które generują kreatywność i zaangażowanie studentów. Specjaliści  Fiege prowadzą wykłady dla studentów, firma organizuje także płatne praktyki, umożliwiające studentom zapoznanie się z kulturą organizacji firmy oraz specyfiką pracy w branży logistycznej.    

 

{modal href=”/images/stories/konik_big.jpg”}{/modal}

W dniach 29-30 października 2010 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się  siódma edycja Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich “Konik”.

 

W targach wzięli udział studenci Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wspieranego przez Fiege.

 

 

 Członkowie Koła zachęcali nowoprzyjętych na uczelnię studentów do zaangażowania się w działalność koła, zdobywanie cennego doświadczenia oraz możliwość współpracy z praktykami logistyki już od pierwszego roku studiów. W czasie trwania targów studenci prezentowali osiągnięcia kół naukowych dotyczące projektów, doświadczeń, wyników badań i nowatorskich rozwiązań. Targi ?Konik? to największa tego typu impreza na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni targów zaprezentowało swoją działalność ponad 50 najaktywniejszych Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

 

Koło Logistyki Stosowanej, które powstało w 2001 roku, w ramach swojej działalności organizuje szereg inicjatyw pozwalających na pogłębienie wiedzy teoretycznej z zakresu logistyki zdobytej w czasie studiów. Największą inicjatywą SKLS jest Forum Młodej Logistyki organizowane co rok, dające studentom możliwość spotkań z praktykami logistyki oraz okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i rozwiązaniami w logistyce.

 

Fiege aktywnie współpracuje z uczelniami wyższymi wspierając funkcjonowanie kół naukowych, organizację konferencji oraz innych inicjatyw, które generują kreatywność i zaangażowanie studentów. Specjaliści  Fiege prowadzą wykłady dla studentów, firma organizuje także płatne praktyki, umożliwiające studentom zapoznanie się z kulturą organizacji firmy oraz specyfiką pracy w branży logistycznej.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C