Fiege podpisał kolejną umowę z PointPark Properties

C

26-08-2010

  {modal href="/images/stories/fiegeppp_big.jpg"} {/modal} PointPark Properties (P3), a Pan - europejski deweloper i zarządca nowoczesnymi parkami logistycznymi , ogłosił podpisanie nowej umowy najmu 2,500 m2 powierzchni magazynowej w PointPark Mszczonow.   FIEGE rozszerzył dotychczasową obecność w PointPrk Mszczonow decydując się na wynajęcie kolejnych 2,500 m2. Dzięki tej transakcji FIEGE zajmuje obecnie ponad 18,000 m2 powierzchni w Mszczonowie.   PointPark Mszczonow położony jest 45 km od Warszawy przy drodze  krajowej  E67  tuż przy nowej obwodnicy Mszczonowa i jest jednym z największych centrów logistycznych  w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowa obwodnica oferuje lepsze rozwiązania transportowe i logistyczne dla najemców PointPark Mszczonow.  Park obejmuje 96,600 m2 powierzchni klasy A  z możliwością dobudowania dalszych 213,136 m2.   Andrzej Wroński, Dyrektor ds. Zarządzania aktywami I nieruchomościami powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma FIEGE zdecydowała się umocnić współpracę z P3 w naszym Parku w Mszczonowie. Transakcja potwierdza, że nasza strategia w stosunku do najemców i nasze indywidualne podejście do każdego klienta są bardzo istotne i przynosi korzyści obu stronom. Wierzymy, że wysoka jakość magazynów, które oferujemy pomoże FIEGE zoptymalizować ich działania i wesprze platformę kompleksowej obsługi ich klientów. Nowy dostęp do  naszego Parku związany z otwarciem obwodnicy Mszczonowa prowadzącej do drogi E50 będzie miał pozytywny wpływ dla takich  firm jak FIEGE.   Piotr Kohmann, CEO FIEGE w Polsce powiedział: Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z firmą P3 w ich parku logistycznym w Mszczonowie. Wzrost naszego zapotrzebowania oraz zwiększenie popytu ze strony klientów oznacza, że jesteśmy zobowiązani do oferowania im najlepszej jakości usług w zakresie nowoczesnej powierzchni magazynowej. Wierzymy, że ekspansja naszej obecności w PointPark Mszczonow pomoże nam spełnić oczekiwania partnerów biznesowych na rynkach międzynarodowych.   Hannes Streeck, CEO FIEGE w Czechach dodaje: Szybkie działanie i elastyczne warunki najmu są głównym czynnikiem sukcesu dla naszego biznesu. Od czasu ożywienia rynków w tym roku, P3 jest jednym z najcenniejszych  partnerów biznesowych w zakresie planowania odpowiednich rozwiązań magazynowych. Doceniamy ich jasne podejście w stosunku do kosztów i wysokiej jakości wartości. Ambitne cele wzrostu naszej organizacji w Czechach wymagają tak rzetelnych i profesjonalnych partnerów.    

 

{modal href=”/images/stories/fiegeppp_big.jpg”}

{/modal}

PointPark Properties (P3), a Pan – europejski deweloper i zarządca nowoczesnymi parkami logistycznymi , ogłosił podpisanie nowej umowy najmu 2,500 m2 powierzchni magazynowej w PointPark Mszczonow.

 

FIEGE rozszerzył dotychczasową obecność w PointPrk Mszczonow decydując się na wynajęcie kolejnych 2,500 m2.

Dzięki tej transakcji FIEGE zajmuje obecnie ponad 18,000 m2 powierzchni w Mszczonowie.

 

PointPark Mszczonow położony jest 45 km od Warszawy przy drodze  krajowej  E67  tuż przy nowej obwodnicy Mszczonowa i jest jednym z największych centrów logistycznych  w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowa obwodnica oferuje lepsze rozwiązania transportowe i logistyczne dla najemców PointPark Mszczonow.  Park obejmuje 96,600 m2 powierzchni klasy A  z możliwością dobudowania dalszych 213,136 m2.

 

Andrzej Wroński, Dyrektor ds. Zarządzania aktywami I nieruchomościami powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma FIEGE zdecydowała się umocnić współpracę z P3 w naszym Parku w Mszczonowie. Transakcja potwierdza, że nasza strategia w stosunku do najemców i nasze indywidualne podejście do każdego klienta są bardzo istotne i przynosi korzyści obu stronom. Wierzymy, że wysoka jakość magazynów, które oferujemy pomoże FIEGE zoptymalizować ich działania i wesprze platformę kompleksowej obsługi ich klientów. Nowy dostęp do  naszego Parku związany z otwarciem obwodnicy Mszczonowa prowadzącej do drogi E50 będzie miał pozytywny wpływ dla takich  firm jak FIEGE.

 

Piotr Kohmann, CEO FIEGE w Polsce powiedział: Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z firmą P3 w ich parku logistycznym w Mszczonowie. Wzrost naszego zapotrzebowania oraz zwiększenie popytu ze strony klientów oznacza, że jesteśmy zobowiązani do oferowania im najlepszej jakości usług w zakresie nowoczesnej powierzchni magazynowej. Wierzymy, że ekspansja naszej obecności w PointPark Mszczonow pomoże nam spełnić oczekiwania partnerów biznesowych na rynkach międzynarodowych.

 

Hannes Streeck, CEO FIEGE w Czechach dodaje: Szybkie działanie i elastyczne warunki najmu są głównym czynnikiem sukcesu dla naszego biznesu. Od czasu ożywienia rynków w tym roku, P3 jest jednym z najcenniejszych  partnerów biznesowych w zakresie planowania odpowiednich rozwiązań magazynowych. Doceniamy ich jasne podejście w stosunku do kosztów i wysokiej jakości wartości. Ambitne cele wzrostu naszej organizacji w Czechach wymagają tak rzetelnych i profesjonalnych partnerów.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C