Finał “LOGICO” coraz bliżej

C

10-04-2013

  W dniach 25 - 26 kwietnia 2013r. na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego "LOGICO". Jest to autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego "OPTEAM". Tegoroczna edycja jest już czwartą odsłoną konkursu.       W poprzednich latach konkurs zdobył sobie przychylność władz Uczelni oraz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony studentów. Ponieważ tematyka logistyczna staje się coraz bardziej popularna, organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom środowiska akademickiego i podczas zeszłorocznej edycji Konkursu rozszerzyli jego zasięg na całą Polskę. "LOGICO" jest jedynym konkursem ogólnopolskim o tematyce logistycznej kierowanym dla studentów. Konkurs charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym. Uczestnicy rozwiązują zadania z zakresu badań operacyjnych, zarządzania łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów oraz szeroko rozumianej logistyki.  

 

logico13W dniach 25 – 26 kwietnia 2013r. na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego “LOGICO”. Jest to autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego “OPTEAM”. Tegoroczna edycja jest już czwartą odsłoną konkursu.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

W poprzednich latach konkurs zdobył sobie przychylność władz Uczelni oraz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony studentów.


Ponieważ tematyka logistyczna staje się coraz bardziej popularna, organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom środowiska akademickiego i podczas zeszłorocznej edycji Konkursu rozszerzyli jego zasięg na całą Polskę.


“LOGICO” jest jedynym konkursem ogólnopolskim o tematyce logistycznej kierowanym dla studentów.


Konkurs charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym. Uczestnicy rozwiązują zadania z zakresu badań operacyjnych, zarządzania łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów oraz szeroko rozumianej logistyki.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C