Finder S.A. będzie zarządzać flotą pojazdów PKP PLK S.A.

C

25-10-2012

  Finder S.A. podpisał kontrakt na świadczenie usług lokalizacji i monitorowania pojazdów Polskich Linii Kolejowych. Firma wygrała prezentując najkorzystniejszą ofertę, na którą złożyła się cena urządzenia i abonamentu, a także koszt modułu raportowania i obsługi rozliczeń eksploatacyjnych. Wartość trzyletniego kontraktu na monitoring 1700 pojazdów wynosi 3 mln złotych.       Wdrożenia systemu Finder Online w spółce PKP PLK S.A. ma na celu ograniczenie zbędnych kosztów i poprawę efektywności w zarządzaniu mobilnymi zasobami firmy. Do podstawowych funkcji Finder Online należy m.in. rejestrowanie tras pojazdów i ich kluczowych parametrów: stanu zapłonu, prędkości, poziomu i zużycia paliwa. Efektywne zarządzanie flotą jest ułatwione dzięki automatycznemu raportowaniu i dostępowi do danych archiwalnych dotyczących całej floty i poszczególnych pojazdów.   Umowa miedzy Finder S.A. i PKP PLK S.A. będzie obowiązywać przez 36 miesięcy, począwszy  od października 2012 r.

 

pkpkpkpFinder S.A. podpisał kontrakt na świadczenie usług lokalizacji i monitorowania pojazdów Polskich Linii Kolejowych. Firma wygrała prezentując najkorzystniejszą ofertę, na którą złożyła się cena urządzenia i abonamentu, a także koszt modułu raportowania i obsługi rozliczeń eksploatacyjnych. Wartość trzyletniego kontraktu na monitoring 1700 pojazdów wynosi 3 mln złotych.

 

 

 

Wdrożenia systemu Finder Online w spółce PKP PLK S.A. ma na celu ograniczenie zbędnych kosztów i poprawę efektywności w zarządzaniu mobilnymi zasobami firmy. Do podstawowych funkcji Finder Online należy m.in. rejestrowanie tras pojazdów i ich kluczowych parametrów: stanu zapłonu, prędkości, poziomu i zużycia paliwa. Efektywne zarządzanie flotą jest ułatwione dzięki automatycznemu raportowaniu i dostępowi do danych archiwalnych dotyczących całej floty i poszczególnych pojazdów.

 

Umowa miedzy Finder S.A. i PKP PLK S.A. będzie obowiązywać przez 36 miesięcy, począwszy  od października 2012 r.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C