Firma Gobi odebrała ciągniki MAN TGX

C

17-11-2016

W serwisie MAN Zastal Transport w Nowej Soli, prezes zarządu firmy Gobi, Marek Robert odebrał 20 ciągników siodłowych MAN TGX EfficientLine 18.480 4x2 LLS-U, przeznaczonych do transportu dalekobieżnego.   Nowe pojazdy odebrane przez lubuskiego przewoźnika wyróżnia m in. bardzo dobre wyposażenie. Wszystkie kabiny w rozmiarze XLX mają klimatyzację postojową, dodatkowe ogrzewanie oraz wzmocnioną izolację kabiny. Komfort prowadzenia pojazdów zapewniają zarówno fotele z pneumatycznym zawieszaniem, podwójna leżanka jak i pakiet elektronicznych systemów. Pojazdy wyposażone są tempomat adaptacyjny (ACC), w asystenta pasa ruchu (LGS) oraz hamulec silnikowy (EVB).   Kierowcy docenią silniki D26 o mocy 480 KM z funkcją Top Torque, czyli wzrostem momentu obrotowego o 200 Nm na dwóch najwyższych biegach (do maksymalnego poziomu 2300 Nm). Do tego dochodzi zautomatyzowana skrzynia biegów TipMatic z funkcją EfficientRoll, czyli automatycznego przełączanie biegów w położenie neutralne na łagodnych zjazdach. To w połączeniu z tempomatem wspomaganym przez GPS (EfficientCruise) zapewnia inteligentną regulację prędkości, dopasowaną do topografii pokonywanej trasy.   Uroczyste przekazanie pojazdów: od lewej Dyrektor Serwisu Szymon Ciorga , Prezes Zastal Transport Mariusz Matusik, Prezes Gobi Marek Robert, Przedstawiciel Handlowy MAN Andrzej Pyrtej.   Współpraca firm Gobi i MAN trwa od prawie 20 lat. Przez ten czas we flocie Gobi jeździło ponad 40 pojazdów z logo MAN, w tym odebrany we wrześniu 2015 r. 70-tysieczny pojazd wyprodukowany przez fabrykę MAN Trucks w Niepołomicach. Był to egzemplarz MAN TGX 18.480 4x2 LLS-U.   „Jestem bardzo miłe zaskoczony. Już dawno nie uczestniczyłem w tak profesjonalnym przekazaniu pojazdów ciężarowych. Gratuluję i jestem pod wrażeniem.”  powiedział Prezes firmy Gobi po uroczystości przekazania pojazdów pracownikom firmy MAN oraz serwisu Zastal.   Najnowsze pojazdy Gobi zostały oklejone przez firmę OCX Design foliami Hexis.  

2 Nowe MAN TGX dla-GobiW serwisie MAN Zastal Transport w Nowej Soli, prezes zarządu firmy Gobi, Marek Robert odebrał 20 ciągników siodłowych MAN TGX EfficientLine 18.480 4×2 LLS-U, przeznaczonych do transportu dalekobieżnego.

 

Nowe pojazdy odebrane przez lubuskiego przewoźnika wyróżnia m in. bardzo dobre wyposażenie. Wszystkie kabiny w rozmiarze XLX mają klimatyzację postojową, dodatkowe ogrzewanie oraz wzmocnioną izolację kabiny. Komfort prowadzenia pojazdów zapewniają zarówno fotele z pneumatycznym zawieszaniem, podwójna leżanka jak i pakiet elektronicznych systemów. Pojazdy wyposażone są tempomat adaptacyjny (ACC), w asystenta pasa ruchu (LGS) oraz hamulec silnikowy (EVB).

 

Kierowcy docenią silniki D26 o mocy 480 KM z funkcją Top Torque, czyli wzrostem momentu obrotowego o 200 Nm na dwóch najwyższych biegach (do maksymalnego poziomu 2300 Nm). Do tego dochodzi zautomatyzowana skrzynia biegów TipMatic z funkcją EfficientRoll, czyli automatycznego przełączanie biegów w położenie neutralne na łagodnych zjazdach. To w połączeniu z tempomatem wspomaganym przez GPS (EfficientCruise) zapewnia inteligentną regulację prędkości, dopasowaną do topografii pokonywanej trasy.

 

1 Uroczyste przekazanie  GobiUroczyste przekazanie pojazdów: od lewej Dyrektor Serwisu Szymon Ciorga , Prezes Zastal Transport Mariusz Matusik, Prezes Gobi Marek Robert, Przedstawiciel Handlowy MAN Andrzej Pyrtej.

 

Współpraca firm Gobi i MAN trwa od prawie 20 lat. Przez ten czas we flocie Gobi jeździło ponad 40 pojazdów z logo MAN, w tym odebrany we wrześniu 2015 r. 70-tysieczny pojazd wyprodukowany przez fabrykę MAN Trucks w Niepołomicach. Był to egzemplarz MAN TGX 18.480 4×2 LLS-U.

 

„Jestem bardzo miłe zaskoczony. Już dawno nie uczestniczyłem w tak profesjonalnym przekazaniu pojazdów ciężarowych. Gratuluję i jestem pod wrażeniem.”  powiedział Prezes firmy Gobi po uroczystości przekazania pojazdów pracownikom firmy MAN oraz serwisu Zastal.

 

Najnowsze pojazdy Gobi zostały oklejone przez firmę OCX Design foliami Hexis.

 

3 Gobi

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C