Firma Heuver wkracza na rynek Polski

C

11-03-2013

  Hurtownia Heuver została założona w 1966, przez Mansa Heuver. Obecnie zarządzają nią bracia Jan i Bertus Heuver.  Zatrudniająca 230 osób firma ma charakter rodzinny w skład której wchodzą zespoły odpowiedzialne za rynek w Niemczech, w Austrii, w Szwajcarii, w Wielkiej Brytanii, w Rumunnii  i od początku 2013 również w Polsce.     Heuver to firma o długiej tradycji sprzedaży opon rolniczych ciężarowych, przemysłowych i budowlanych. W tych dziedzinach jest międzynarodowym, czołowym dostawcą. Dzięki swoim licznym kontaktom, zawsze jest w stanie dostarczyć towar potrzebny klientowi. Wkraczając na polski rynek, specjalnie z myślą o klientach, hurtownia Heuver przygotowała polską stornę internetową: www.heuver.pl, polski sklep internetowy (sklep bonusowy), oraz polski zespół, w którego skład wchodzą: Krzysztof Załuski odpowiedzialny za współpracę firmy z polskim rynkiem oraz Aleksandra Wojtysiak zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego, w dziales obsługi klienta. Wielu klientów firmy Heuver korzysta ze sklepu internetowego (i systemu bonusowego), w którym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca można składać zamówienia. Heuver, jako hurtownia skupia się na imporcie i eksporcie do klientów, którzy poszukują opon ciężarowych, przemysłowych i rolniczych. Heuver jest, wyłącznym dystrybutorem marki  LEAO w Europie.Jest to silna marka, która przeszła pozytywnie poszczególne certyfikacje: Chinees CCC, Amercian DOT Certification, Amercian EPA SmartWay Certification, European ECE Certification, and GCC Certification of Arab countries. Opony są już dostępne na polskim rynku u naszych dystrybutorów. Dzięki 13 serwisom HEUVER PROFILE TYRECENTER usytuowanych w północnej i wschodniej Holandii, służy pomocą klientom biznesowym, jak również użytkownikom.  

 

heuver1Hurtownia Heuver została założona w 1966, przez Mansa Heuver. Obecnie zarządzają nią bracia Jan i Bertus Heuver.  Zatrudniająca 230 osób firma ma charakter rodzinny w skład której wchodzą zespoły odpowiedzialne za rynek w Niemczech, w Austrii, w Szwajcarii, w Wielkiej Brytanii, w Rumunnii  i od początku 2013 również w Polsce.

 

 


Heuver to firma o długiej tradycji sprzedaży opon rolniczych ciężarowych, przemysłowych i budowlanych. W tych dziedzinach jest międzynarodowym, czołowym dostawcą. Dzięki swoim licznym kontaktom, zawsze jest w stanie dostarczyć towar potrzebny klientowi.


Wkraczając na polski rynek, specjalnie z myślą o klientach, hurtownia Heuver przygotowała polską stornę internetową: www.heuver.pl, polski sklep internetowy (sklep bonusowy), oraz polski zespół, w którego skład wchodzą: Krzysztof Załuski odpowiedzialny za współpracę firmy z polskim rynkiem oraz Aleksandra Wojtysiak zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego, w dziales obsługi klienta.


Wielu klientów firmy Heuver korzysta ze sklepu internetowego (i systemu bonusowego), w którym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca można składać zamówienia.

Heuver, jako hurtownia skupia się na imporcie i eksporcie do klientów, którzy poszukują opon ciężarowych, przemysłowych i rolniczych. Heuver jest, wyłącznym dystrybutorem marki  LEAO w Europie.Jest to silna marka, która przeszła pozytywnie poszczególne certyfikacje: Chinees CCC, Amercian DOT Certification, Amercian EPA SmartWay Certification, European ECE Certification, and GCC Certification of Arab countries.


Opony są już dostępne na polskim rynku u naszych dystrybutorów. Dzięki 13 serwisom HEUVER PROFILE TYRECENTER usytuowanych w północnej i wschodniej Holandii, służy pomocą klientom biznesowym, jak również użytkownikom.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C